Під офісом Зеленського розпочався мітинг підприємців

153
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 21
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 4
  •  
  •  

У понеділок, 4 листопада, на Банковій розпочався протест фізичних осіб-підприємців.

Під офісом Зеленського розпочався мітинг підприємців

Українці обурені непродуманою поведінкою Зеленського, який підписав закон, що передбачає негативні зміни в роботі українського малого і середнього бізнесу.

Акція протесту триває проти прийняття законів щодо фізичних осіб-підприємців. За словами організаторів акції, прийняті закони ліквідують спрощену систему оподаткування, можуть привести до закриття дрібних підприємств. Інформацію про протест оприлюднив відомий український політичний експерт Юрій Романенко на особистих сторінках в соціальних мережах.

Пора делать выбор г-н президент

“Друзі, на 11-00 підтягуюся на акцію протестів ФОПів на Банковій під офісом президента. Підтягуйтеся. Як не за*бем, то залоскочемо”, – йдеться в повідомленні Романенка.

Варто відзначити, що Зеленський вже підписав закони №128-IX і № 129-IX.

Цими законами передбачається введення в сферу торгівлі і послуг програмних реєстраторів розрахункових операцій (PPO), електронних чеків і кешбек покупцям за незаконно виданий чек. Таким чином, український малий і середній бізнес повинен працювати по-іншому.

Зокрема, всі ФОП повинні вести касові апарати, обов’язковий кешбек і обов’язково вести облік товару. Крім цього, також приберуть “спрощенку” (єдиний податок) в компаніях, що надають послуги телефонного зв’язку, в тому числі мобільного (в тому числі, обслуговування мереж зв’язку). Ліміти для 1, 2 і 3 груп також пропонується підвищити до 1 млн (зараз 0,3 млн), 5 млн (зараз – 1,5 млн) і 10 млн грн (зараз – 5 млн) відповідно.

Рубрика “хуже нє будєт”. “Кінець епохи бідності”, ага) Здобули!

Представники малого бізнесу пояснюють, що ухвалення законів знищить їхній невеликий бізнес. Як пояснюють мітингарі, закони передбачають запровадження касових апаратів навіть у маленьких крамницях, а всі чеки треба буде направляти до податкової і платити з кожного чеку податок. Якщо ж сума за рік буде вищою за 300 тисяч грн, то треба буде вже сплачувати податки, як великий бізнес. Наразі у малого бізнесу фіксований податок.


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
61 queries in 1,042 seconds.