Перевертні з українськими гаслами, авами воюють проти України

366
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 72
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 10
  • 1
  •  

Перевертні з українськими гаслами, авами воюють проти України за 30 сребреників — Звертаю увагу українців: методички кремлівських ольгінців дуже часто співпадають або навіть ідентичні, з вкидами зрадофілітиків. І головне: тематичні атаки кремлівських віртуальних військ ведуться спільно (погоджуються з єдиним керівним центром) із зрадогнидами.

Їхня професія – троль. Аватарки цих людей в синьо-жовтих чи червоно-чорних кольорах. Хоча вони ненавидять Україну. Вони часто пишуть про політику в Україні, хоча самі знаходяться в Москві або Санкт-Петербурзі. Їхні слова чітко продумані, а стратегія роботи диктується Кремлем.

Українські журналісти часто фіксували вплив російських тролів на українців. Нагадаємо приклад: журналіст Лана Самохвалова шукала в Інтернеті розклад заходів до річниці Майдану. Але натрапила на цілу мережу доволі сумнівних патріотів України.

Перевертні з українськими гаслами, авами воюють проти України

«Дуже чітко, дуже ритмічно ці люди запрошували всіх прийти на Майдан, але мати при собі пляшки запалюючої суміші. І знести владу. Це було системне запрошення до насилля”, – говорить Самохвалова. Один із лідерів подібних закликів виходить в Інтернет з Москви. Інший – з Петербургу. Це доказ того, що вони маніпулюють українцями.

Активістка Людмила Савчук працювала в троль-фабриці. За її словами, тільки в одному офісі переписували новини про Україну в “правильному дусі” та маніпулювали думкою українців в соцмережах понад 400 людей. Зарплата – $1000. Робочий день – до 12 годин. Експерти закликають українців бути обачними в соціальних мережах та не піддаватися на провокації. Кажуть, що насправді розпізнати тролів неважко. Треба перевірити про них інформацію за пошуком.

Перевертні з українськими гаслами, авами воюють проти України

Перевертні з українськими гаслами, авами воюють проти УкраїниПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
138 queries in 0,885 seconds.