Переговори Клімкіна з Лавровим по миротворцям очікувано не дали результатів

263

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив про неуспіх переговорів з російським колегою Сергієм Лавровим щодо мандату миротворчої місії на Донбасі.

Про це він заявив журналістам в Мюнхені, повідомляє кореспондент «Європейської правди»

Клімкін наголосив, що на переговорах з Лавровим питання миротворців було другим за важливістю після питання звільнення заручників.

«Другою за важливістю темою була тема миротворчої операції. Для нас важливо, щоб міжнародне співтовариства перебрало контроль над окупованими територіями, без цього жоден подальший процес неможливий», — заявив він.

Міністр переказав свої аргументи з переговорів, які свідчать, що без вирішення питання миротворців неможливе виконання політичних пунктів Мінську.

«Я спитав його: якщо уявити, що особисто я хочу балотуватися на місцевих виборах (в ОРДО) – чи можу я поїхати до Донецька і агітувати там? Лавров лише посміхнувся у відповідь, адже ясно, що це неможливо», — пояснив Клімкін.

Через це він висловив переконання, що попри повну відсутність прогресу у переговорах, питання миротворчої місії на Донбасі лишається на порядку денному.


Керченский мост — памятник непроходимой глупости

 

Горит корабль ТОФ РФ «Маршал Шапошников»

 

Уж не окочурится ли ненароком?:
19 queries in 1,054 seconds.