Особливості національної політики

546
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  30
  Поделились

Особливості національної політикиТільки що, французьке агентство журналістських розслідувань Фікус.інфо, повідомило сенсаційну новину!

Як говориться в повідомленні, вчора, пізно ввечері, президент Макрон прийняв представників руху “жовтих жилетів” які, в ультимативній формі, зажадали від Макрона різкого посилення боротьби з знахабнілою французькою корупцією.

“Жовті жилети” дали М.Макрону двотижневий термін на виконання їхніх вимог і погрожували, в разі неприйняття дієвих заходів – “третім Версалем”. Як повідомляє далі джерело Фікуса.інфо, сьогодні, рано вранці, за своєю ініціативою,

Макрон подзвонив для консультацій виконуючому обов’язки президента України, пану Володимиру. Розмова тривала близько десяти хвилин. Потім вони зателефонували ще раз близько восьмої вечора. І ось, буквально кілька хвилин тому, на прес конференції, Макрон заявив про кардинальні заходи по боротьбі з корупцією у Франції.

Суицид ЕС: ПАСЕ превратилась в бесполезную организацию, на стороне террора, агрессии и оккупации

1) З огляду на те що Париж виявився наскрізь пронизаний корупційними зв’язками, я видав указ про перенесення столиці Франції з Парижа в одне з містечок на узбережжі Біскайської затоки.

2) Фінансування перенесення столиці покласти на міністерство фінансів Франції.

3) З огляду на те що в Єлисейському палаці створилася гнітюча атмосфера і він наповнений примарами минулого, я розпорядився перенести звідси мою резиденцію до Лувру.

4) Будівлю Єлисейського палацу з прилеглими будівлями віддати управлінню музеями Франції і перенести туди експонати Лувра.

5) Фінансування переїзду покласти на міністерство фінансів.

6) Територію Франції розділити на чотири регіони між найбагатшими людьми і покласти на них відповідальність за корупцію в закріплених за ними регіонах.

7) Створити в кожному з чотирьох регіонів “держави в планшеті”, за рахунок коштів керуючих регіонами.

8) Моєму особистому кухарю Ж. Фюнесу присвоїти звання капрал і призначити його в СБФ відповідальним по боротьбі з корупцією.

9) Ж.Фюнесу доповісти про результати боротьби з корупцією в найкоротші терміни!

Alexei Romanov


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
62 queries in 0,896 seconds.