Олаф Шольц проти ембарго на російський газ

948

+++ в карму за репост

В принципі гарно Шольц все розповів, з калькулятором в руках, але його калькулятор враховує фінансові втрати Німеччини, але не враховує скільки це дозволить російським фашистам вбити дітей в Україні!!! – ukrmir.info

Олаф Шольц проти ембарго на російський газ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що різке ембарго на російський газ не зупинить військовий конфлікт в Україні, а призведе лише до серйозної економічної кризи у ФРН та всій Європі. «Якби Путін сприймав економічні аргументи, він ніколи не розпочав би цю шалену війну», — сказав Шольц в інтерв’ю Der Spiegel.

За словами Шольца, влада Німеччини хоче уникнути економічної кризи, втрати мільйонів робочих місць і заводів, які більше ніколи б не відкрилися. Внаслідок ембарго може постраждати вся європейська економіка, що створило б складнощі для фінансування відновлення України після закінчення воєнного конфлікту, додав Шольц.

Важко коментувати. Героїзм, який увійде в історію на віки

Напередодні міністр фінансів Франції Брюно Ле Мер повідомив, що ембарго на російський газ поки що не обговорюється як можливі санкції проти Росії. Він додав, що заборона на газ із фашистської росії може привезти до зупинки економіки кількох країн.

Євросоюз отримує від фашистської росії близько 40 відсотків газу, який він споживає. За оцінками Єврокомісії, негайно замістити такий обсяг неможливо – припинення постачання неминуче призведе до дефіциту палива та зростання цін на енергоносії для громадян.

П’ятдесят загиблих, із них п’ятеро діти — Краматорськ

Більшість країн Євросоюзу вживають заходів щодо скорочення імпорту енергоносіїв з фашистської росії, щоб обмежити можливості Кремля фінансувати війну. Однозначно відмовляється зробити це лише Угорщина.


Дані на ранок 22,04,2022

Олаф Шольц проти ембарго на російський газ


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422:
70 queries in 0,254 seconds.