Окупанти планують будувати «захисні споруди» на кордоні України з анексованим Кримом

823
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 2
  •  
  •  

Підконтрольна Кремлю влада Криму має намір посилювати охорону «кордонів» між анексованим півостровом і материковою частиною України. Про плани створювати споруди на цій території повідомив російський віце-прем’єр Криму Ігор Михайличенко 19 липня на засіданні кримської прикордонної комісії.

Окупанти планують будувати «захисні споруди» на кордоні України з анексованим Кримом


«Для Криму одним із пріоритетних питань є створення захисних споруд у прикордонній смузі, ці заходи дозволять посилити охорону на російсько-українській ділянці кордону. Також важливим залишається питання облаштування територій, прилеглих до автомобільних пунктів пропуску», – цитує Михайличенка прес-служба російського уряду Криму.

Повідомляється, що на засіданні прикордонної комісії ухвалили рішення в період туристичного сезону «збільшити пропускну здатність пунктів на адмінкордоні, а також підвищити їх безпеку і захист «з метою безперебійного функціонування зазначених пунктів пропуску».

Тим часом, у Держприкордонслужбі України відзначають зниження пасажиро-траспортного потоку через адмінкордон у порівнянні з минулим роком. Виникнення черг у прикордонному відомстві пов’язують з діями російських служб на контрольованих ними пунктах пропуску навпроти українських КПВВ. За даними українських прикордонників, російські служби сповільнили в липні пропускні операції.

У прикордонуправлінні ФСБ Росії в утворенні черг на адмінкордоні з Кримом звинувачують українські служби.

Після анексії Криму Росією на початку 2014 року між материковою Україною і півостровом проліг формально адміністративний, але фактично – справжній кордон. Крим оголошено тимчасово окупованою територією. На адмінкордоні працюють три контрольні пункти в’їзду/виїзду – «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова й називає це «відновленням історичної справедливості».


74 частина огляду досегнень України

 

Провальный фейк российских пропагандонов

 

Double Fish — рыбалка нового поколения!


Допомога сайту

Приват Банк – 4149605466065448
Приват Банк «$» – 4731185610262476
Альфа Банк – 5355571192082873
———————————–
WebMoney
.
:
Загрузка...
83 queries in 0,987 seconds.