Огидно від таких «народних» «героїв»

42310

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Огидно від таких "народних" "героїв"Щойно подивився на 5 каналі передачу з родиною співачки Ніни Матвієнко. Розказуючи про свою велику родину, вона повідомила, що майже всі брати і сестри перебрались у столицю, за виключенням одного брату, який залишився на Житомирщині. Ще один брат оселився на Донбасі і далі, за словами співачки, «коли все там ось це почалося» він виїхав на Урал. «Коли все це скінчиться ми спробуємо знайти його і запросимо до нас». Ще одна сестра Матвієнко мешкає десь на Далекому Сході.

Розумієте, українці? Для народної співачки і героя України на сході «щось там почалося». Не агресія Росії з її терористами та регулярними військами, з російською зброєю і п’ятою колонною совків, а «якась заворушка».

Не треба, Ніно, шукати свого брата-колабораціоніста, щоб завезти до нас зайву хромосому зради. У нього на початку російської агресії був вибір з ким залишитися – з Україною чи поїхати у стан ворога. Нехай залишається, як і інша твоя сестра на Московії. Менше бруду буде. Достатньо твоїх тупих речей про зраду, що виливаєш на екранах наших телевізорів і фотосесій з Монатіком, який під час війни знімається в рекламних кліпах агресорів і окупантів. Для тебе це – не війна і не горе. За твоєю логікою, то «брати чубляться за глечик».

Ось такі у нас «народні співаки» та «герої України». Огидно від цих хохлів-малоросів.

Олег Леусенко


Допомога сайту

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ


.


Нафтогаз vs Газпром: Еврокомиссия поможет Киеву с исполнением решения арбитража

 

Российский Оруэлл: война — это мир; свобода — это рабство

 

Страх и ненависть в Воронеже

:
22 queries in 1,875 seconds.