Офіційне підписання безвізового режиму для України відбулось сьогодні

536
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 34
  •  
  •  

У Страсбурзі офіційно підписали законодавчий акт ЄС, яким запровадять безвізовий режим для громадян України. У церемонії взяв участь президент Петро Порошенко.

Документ у середу підписали президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та Кармело Абела, міністр внутрішніх справ і національної безпеки Мальти, яка зараз головує у Раді ЄС.

Тепер рішення про “безвіз” має бути оприлюднене в Офіційному журналі ЄС. За 20 днів “безвіз” набуде чинності.

Офіційне підписання безвізового режиму для України відбулось сьогодні

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

“Останнє прощавай”

Після підписання президент Європарламенту Антоніо Таяні назвав його “гарним сигналом” для України, додавши, що відтепер стосунки між ЄС і Україною “стануть легшими”.

“Нові правила – гарний сигнал для вашої країни. Ваша країна є дуже гордою європейською країною. Ми маємо працювати разом заради миру і стабільності, і ваша участь у цьому поцесі є надзвичайно важливою для нас”, – сказав пан Таяні.

“Після цього важливого рішення стосунки між вашою країною і ЄС будуть легшими”, – наголосив він.

Петро Порошенко, у свою чергу, назвав підписання “безвізу” історичним рішенням для ЄС, і для України, яка “повертається до європейської родини”.

“Україна каже останнє прощавай Радянській і Російській імперіям”, – наголосив він, додавши, що задля візової лібералізації Київ втілив 144 реформи і “буде продовжувати цей процес”.

Що із Нідерландами?

11 травня Рада міністрів ЄС затвердила законодавчу ініціативу надати “безвіз” для громадян України. Це було останнім політичним рішенням на шляху безвізових подорожей українців.

Останньою країною, яка досі не ратифікувала угоду про асоціацію Україна-ЄС, є Нідерланди. Процес сповільнив референдум 6 квітня, на якому більшість виборців виступили проти Асоціації.

В ЄС сподіваються, що Нідерланди ратифікують угоду до кінця червня. “Ми нічого не можемо гарантувати, але сподіваємося, що впродовж наступних декількох тижнів ратифікація у Нідерландах також буде завершена”, – заявив голова представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі.

Схвалення угоди Нідерландами поставить крапку у процесі ратифікації Асоціації з боку ЄС.

Безвізовий режим для українців поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії.

Також можна буде їздити до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які належать до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Для безвізових подорожей до країн ЄС потрібно мати біометричний закордонний паспорт.

Як повідомили ВВС Україна у Державній міграційній службі, на початок травня українці отримали більше 3,3 мільйона біометричних паспортів. Видавати їх почали у січні 2015 року.

На момент схвалення “безвізу” Європарламентом 6 квітня 2017 року паспортів було видано близько трьох мільйонів.

Тоді українці почали масово подавати документи на біометричні паспорти, й за місяць їх видали близько 300 тисяч. Внаслідок ажіотажу утворились черги у відділеннях видачі документів.

У разі грубого і масового порушення правил безвізового режиму ЄС може застосувати механізм його призупинення. Саме ця процедура стала однією із причин, через яку запровадження безвізового режиму для українців відкладалося.

ВВС

Акции Яндекса и Mail.ru в крутом пике после украинских санкций

 

В Брюсселе возмущены попыткой Кремля провести шабаш чествования Петра I

 

В Испании проходит суд над 27 членами русской мафии

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,842 seconds.