Офіс Зеленського втручається в релігійну політику на боці ворожого московського патріархату

1671
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 1.5K
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 7
  •  
  •  

Заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов є затятим фанатиком московського патріархату (гундяївської РПЦвУ)

Офіс Зеленського втручається в релігійну політику на боці ворожого московського патріархату

Куратором процесів у релігійній сфері в Офісі президента Зеленського є заступник голови Офісу Сергій Трофімов, колишній продюсер «95 кварталу», який не приховує своїх симпатій до російської церкви.

Про це йдеться у статті «Міжцерковну політику писатимуть сценаристи «95 кварталу?», опублікованій на сайті «Главком».

«Трофімов – затятий вірянин Московського патріархату, так би мовити афілійована особа, яка підтримує дружні стосунки і перебуває в постійному контакті з митрополитом московської церкви Антонієм (Паканичем)», – йдеться у публікації.

Прощавай, розум… або викликайте екзорциста

Видання зазначає, що Трофімов консультується з митрополитом навіть з політичних та кадрових питань, зокрема щодо призначень ключових керівників у обласних адміністраціях.

У статті як приклад наводиться візит Трофімова на Буковину наприкінці листопада минулого року. Тоді він пообіцяв попу московської церкви особисто вивчити випадки перереєстрації буковинських храмів, які прибічники Онуфрія і Кирила (Гундяєва) називають незаконними.

Крім того, Банкова усіляко опирається призначенню на посаду керівником Держетнополітики релігієзнавця Андрія Юраша, якого скоріше можна назвати прибічником української автокефалії, і який став переможцем відповідних конкурсів.

Генерал став на коліно, аби вручити Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня старшому лейтенанту

«Коли на Банковій з’ясували, що Юраш не втілюватиме їхню політику, то не знайшли кращого рішення, як… обнулити конкурс без пояснення причин. А Бородянському (Міністру культури – ред.) дали зрозуміти, що ігри з Юрашем потрібно припиняти», – зазначає видання.

У публікації припускається, що посада очільника Держетнополітики і релігійна політика загалом є частиною плану щодо зближення позицій Москви та Києва, у результаті якого московський патріархат (РПЦвУ) має повернути втрачені за президента П. Порошенка позиції. А Сергій Трофімов – саме та людина, яка просуває і втілює у життя цей план, адже він відповідає за кадрову політику в регіонах. А саме там зараз відбуваються реєстраційні баталії і блокується перехід релігійних громад до Української церкви (ПЦУ).

Про воєнну службу чинного головнокомандуючого, офіційно

«Трофімову згаданий план допомагає реалізовувати промосковська церковна п’ята колона. Її активність можна відстежувати за кількістю і періодичністю критики, яка в певні моменти тиражується ресурсами РПЦ…Неозброєним оком видно системну роботу», – резюмується у матеріалі.


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,888 seconds.