Новітній ПТРК. Смаколики для прожарки бурятів-шахтарів :)

1219

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

На сьогоднішній день російські агресори зосередили на окупованих територіях східної України понад 700 танків.

Це, до речі, більше, ніж перебуває на озброєнні в арміях Німеччини та Великобританії, разом узятих, інформує eizvestia.com/uk/news-ukr.

У таких умовах легкий вітчизняний ПТРК для української армії – життєва потреба. Представляю вам відео з випробувань новітньої української розробки – протитанкового ракетного комплексу РК-3 «Корсар» від ДККБ «Луч». Випробування завершено ще минулого року, однак офіційне відео вийшло тільки зараз. Зокрема, демонструється стрільба з верстата та бруствера по рухомих і нерухомих цілях. Крім того, показано відносну безпеку «Корсара» під час обстрілу – на відео демонструється вибух у разі влучення кулі калібру 7,62 мм у ракетний двигун.

ПТРК РК-3 «Корсар» має три основні складові: контейнер з ракетою РК-3, пускову установку, оснащену оптичним й інфрачервоним прицілами, верстат. Комплекс може використовуватися як з верстатом, маса якого становить 6,3 кг, так і без нього – тоді стрільба ведеться з бруствера. За нагальної потреби можна стріляти навіть з плеча.

Максимальна дальність ураження цілі за допомогою «Корсара» становить 2,5 км (цю відстань ракета долає за 12 с). Ракета РК-3 має напівавтоматичну систему наведення й керується лазерним променем. Для РК-3 «Корсар» розроблено три типи боєприпасів: тандемний кумулятивний з бронепробивністю не менше 550 мм за динамічним захистом, осколково-фугасний з бронепробивністю 50 мм та термобаричний, призначений для знищення живої сили противника в укриттях. Отже, крім бронетехніки новий ПТРК здатний знищувати легкі плавзасоби, укріплення, вертольоти та безпілотні літальні апарати.

Додатково у 2014 р. розроблено дистанційно керований бойовий модуль «Сармат» для бойових машин і малих бойових кораблів (протитанковий ракетний комплекс з двома ракетами РК-3 «Корсар», кулеметом КТ-12,7 і тепловізором). Ці модулі вже стоять на “Спартанах”.На спротив кремлівській пропаганді

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ:
21 queries in 1,575 seconds.