Новини, які ви могли проспати

1148

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Новини, які ви могли проспати

КОВІД повертається, Семочко таки йде, а Талібам дісталося американської зброї на мільярди.

Росія по дипломатичних каналах намагається чинити тиск на країни-учасниці саміту «Кримської платформи», щоб змусити їх відмовитися від цього заходу.

В Одеській області в дитячому таборі «Молода гвардія» було зафіксовано спалах коронавіруса, у 30 дітей підтвердили дельта-штам.

Ракетну установку ЗСУ встановили на дах сільської халупи

17 серпня збройні формування фашистської росії 5 разів порушили режим припинення вогню. — докладніше в повному зведенні «Військовий Кур’єр України».

Служба зовнішньої розвідки України (СЗР) вважає, що той хто відновив одіозного Сергія Семочко на посаді першого заступника голови СЗР суд не врахував порушення, з якими він ще в 2018 році був призначений. Сьогоднішнє керівництво має намір оскаржити відновлення Семочко на службі.

У Білому домі не можуть поки визначити, скільки одиниць наданої Афганістану в рамках військової допомоги зброї було захоплено радикалами «Талібану», однак переконані, що мова про його «значну частину». З 2001 року США надали афганським військовим озброєння на мільярди доларів для стримування бойовиків.

США кинуть Україну? Уроки Афганістану!

20 серпня Національний банк України введе в обіг дві пам’ятні банкноти номіналом 100 і 500 гривень. Як повідомили в прес-службі НБУ, випущено нові банкноти присвячені 30-річчю Незалежності України.

Олександр Сурков  Переклад українською ukrmir.info


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
16 queries in 1,191 seconds.