Новини «Правий Сектор» на передовій: як воюють бійці у складі ЗСУ

232

+++ в карму за репост
Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.
Бойовий підрозділ “Правого сектору” увійшов до Збройних сил України. Бійці підписали контракти. Кілька вояків сьогодні вже і перші нагороди отримали – за бій, який днями відбувся неподалік Дебальцевого.
 
Тоді українці відбили наступ ворога та вибили терористів з їхніх опорних пунктів. Саме у тому бою загинув і всесвітньо відомий оперний співак Василь Сліпак.
 
Передові позиції українців. До Дебальцевого звідси 12 кілометрів. Донедавна на цих позиціях стояли бійці “Правого сектору”. Тепер вони військовослужбовці Збройних сил України.
 
Уночі до цих позицій ДРГ ворога наближаються на 500 метрів. І відкривають турбуючий вогонь – з кулеметів та гранатометів. Неспокійною була і минула ніч. Розпочалося все о 10-й вечора.
Відео видалено російським офісом YouTube
Новости Украины / Ukraine News
 
Днями на цій ділянці фронту ворог спробував йти в атаку. Але хлопці дали відсіч. Ба більше, самі перейшли в наступ і зайняли опорний пункт терористів.
 
У тому бою загинув один із їхніх побратимів – боєць із позивним “Міф”. Увесь світ знав його як оперного співака Василя Сліпака. На фронті він був кулеметником, загинув від кулі снайпера. Боєць, який тієї ночі працював у парі з “Міфом”, згадує: тієї трагічної миті відлучився, щоб надати медичну допомогу іншому пораненому.
 
У день поховання Василя Сліпака його бойові побратими згадують, якою людиною був “Міф”.
 
Ще донедавна ці чоловіки були підрозділом “Правого сектору”. З червня вони поповнили лави Збройних сил, підписали контракти. Одна з причин, чому погодилися на легалізацію, – довіра до командира – бойового офіцера.
 
Ще недавно цих воїнів на передовій офіційно не було, а вже сьогодні вони отримують бойові нагороди. Саме за той бій, нічний бій, у якому загинув Василь Сліпак.
 
Олексій Братущак, Юрій Усік, 5 канал.
 

Загрузка…:
67 queries in 0,291 seconds.