Новий Шатун з жирним російським слідом

415
 • 176
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 39
 • 1
 •  
 •  
  216
  Поделились

Новий Шатун з жирним російським слідом: вся правда про рух “Азов” та “Нацдружини”.

Новий Шатун з жирним російським слідомП’ять копійок: В 1940-50 рр. в Західній Україні створювалися банди з НКВД, які маскувались під бандерівців ОУН-УПА. Ці гебістські перевертні грабували, вбивали, залякували місцеве населення, таким чином паплюжили славетне ім’я націоналістів. Сьогодні політики-кроти Луб’янки інкорпорують в тіло України перевертнів – нацкорпус, нацжон та інш. псевдопатріотичні організації. Пильнуємо! — Олег Леусенко
*******
Які ланцюги пов’язують перевертнів у погонах з московськими кураторами і головне, чому нова поліція покриває старих агентів Кремля? Хто збирається натиснути гальма та зупинити рух до Європи? Чому Україна опинилася за крок до заворушень? Випадковий розкол в рядах радикалів чи спланована спроба державного перевороту. Кривавий слід за лідерами організації та чому їх пов’язують з КДБ? Хто і навіщо подарував їм право на насилля та яку роль у плануванні заколоту займають ключові гравці в державі.

Вся суть НацЖон – барани за пастухом

Дивіться у фільмі “Новий український порядок чи старий русский мир” на “Прямому” всю правду про рух “Азов” та “Нацдружини”:

(увага! Щойно відео було оперативно заблоковано в ютубі, але було ще тут. Кремлівська агентура працює вміло. Хто має посилання на відео фільму киньте, будь ласка, лінк. Буду відстежувати і відео все одно додам на сторінці. У самому відео про зв’язки Авакова з кремлівськими агентами та його сина з фсбшиками нацкорпусу)

Ответ на все ваши и мои вопросы❗️
Вороги маскуються під націоналістів.
Это ПОТРЯСАЮЩЕЕ видео! Прослушала от и до, невозможно оторваться!
Пацан из россии 100%! Акцент московский! Они НЕ понимают, что мы СЛЫШИМ ИХ акцент! Поэтому они и лажанулись с “трактористами” и “шахтёрами”, думали , что мы и они , если говорим на русском, то отличить невозможно. Я думаю их провозят автобусами через неподконтрольную Украине часть границы. Так, как и в 2014г.

Опитування, за кого ви віддасте свій голос на виборах-2019

==================
Увага! Так втручаються в наші вибори! Ворогів маскують під націоналістів і далі використовують їх на мітингах і маршах. Зробіть відомим цього персонажа. Робіть висновки.
Не дайте себе залякати, не дайте шансу тим хто заважає нам йти в бік цивілізації.

Спасибо Вам за терпение и железную выдержку, уважаемый автор Сергій Двадцатнов! Даже такого дурака, каким был ваш собеседник, Вы заставили задуматься! Дякую! Хай живе Україна!
Такая медаль существует.

Новий Шатун з жирним російським слідомПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 0,856 seconds.