Нові санкції США та ЄС проти Росії вдарять по конвертації рубля

1752

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Нові санкції США та ЄС проти Росії вдарять по конвертації рубля

США та Євросоюз вивчають можливість запровадження санкцій щодо найбільших російських банків та російського фонду прямих інвестицій (РФПІ), якщо фашистська росія нападе на Україну. Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на свої джерела.

При цьому, вказують вони, серед найімовірніших обмежень може бути конвертація рублів у долари та інші іноземні валюти, включаючи євро та фунти стерлінгів. Більше того, Захід може обмежити можливість інвесторів купувати російські боргові зобов’язання на вторинному ринку.

Лавров продемонстрував у Стокгольмі повний провал російської політики

Як вказує Bloomberg, «найрадикальнішим варіантом було б заборонити Росії доступ до системи фінансових платежів SWIFT, але це завдало б шкоди пересічним громадянам, тому чиновники схильні переслідувати здатність Росії конвертувати рублі в долари, євро або британські фунти».

РФ готова повторити в Нагірному Карабаху «Донбаський сценарій»

Нагадаємо, напередодні джерела CNN попередили, що американська влада розглядає можливість покарати РФ новими обмеженнями в рамках стримування вторгнення фашистської росії в Україну. Наголошувалося, що санкції можуть торкнутися «оточення» диктатора РФ Путіна та енергетичних компаній. Вони також мають на увазі відключення РФ від системи SWIFT, уточнює видання.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
22 queries in 1,043 seconds.