Нова хвиля репресій в Криму

1339

+++ в карму за репост

Нова хвиля репресій в Криму

Протягом перших днів вересня російсько-фашистськими карателями було скоєно кілька викрадень кримськотатарських активістів з різних місцевостей півострова. Зокрема після «обшуків» за місцем проживання були позбавлені свободи Азіз Ахтемов і Наріман Джелял з Первомайського (Джурчі), Асан Ахтемов і Ельдар Османов з Сімферополя і Шевкет Усеінов з Євпаторії. Родичі та їх представники поки не мають можливості спілкування з викраденими.

В окупованому Криму смертність зросла на 16%

Українська влада засудила зазначені події, зокрема – щодо члена Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелял, який неодноразово брав участь у міжнародних заходах по Криму на різних майданчиках. Серед іншого Представництво Президента в АР Крим пов’язує таке викрадення з діяльністю Джелял на саміті «Кримської платформи», а український омбудсмен закликала міжнародне співтовариство відреагувати на неправомірні дії окупаційних «влади» і посилити тиск на РФ, з метою припинення порушень прав людини в Криму. Експерт Андрій Клименко пов’язує ці свавільні і протиправні затримання з підготовкою агресора до «величезного судового процесу» над «кримськотатарськими ісламськими терористами».

Євросоюз ще на рік продовжив заборону інвестицій в Крим

За останній рік наша Асоціація піднімала питання расової дискримінації кримськотатарського народу, порушення фундаментальних прав людини кримськотатарських активістів в більш ніж двадцяти матеріалах, представлених уповноваженим посадовим особам і структурам ООН для підготовки відповідних матеріалів для Генеральної асамблеї та Ради з прав людини ООН. Зазначені питання зараз відображені в трьох щорічних доповідях Генерального секретаря ООН і в ряді резолюцій Генеральної Асамблеї, вони стали предметом правового аналізу Міжнародного суду ООН (справа 166) і Європейського суду з прав людини (справа 20958/14 та інші).

Джерело АРК  Переклад українською ukrmir.info


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
67 queries in 0,268 seconds.