Нова епопея генерала Кривоноса: чия політика або чиї амбіції?

1382

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Нова епопея генерала Кривоноса: чия політика або чиї амбіції?

Позавчора український інформпростір облетіла новина про те, що «ДБР відкрило провадження проти Кривоноса за оборону аеропорту Жуляни від російських окупантів» (censor.net/ua/n336366) — від військового журналіста та головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова.

І генерал Кривовонос, і шлейф ДБР, не кажучи про авторитет Юрія Бутусова, сприяли тому, що реакція українського суспільства не забаралися.

Обурення. Здивування. Мовчанка.

Кожен може сам спробувати поставити на перше місце своє враження від новини.

Під час найзапеклішої і найбільш вдалої війни за останні 350 років проти відвічного ворога. Смертельного ворога. Котрий лише радітиме нашим сварам.

Але чи це чергова політична сварка, чи щось більше?

З точки зору військової — чи патизанщина, чи самоуправство, в чому звинувачують генерала Кривоноса — це ще не ознаки кримінальної справи, якщо йдеться про головні Статті Конституції України, в котрих йдеться про обов’язок громадянина України захищати свою Батьківщину, її територіальну цілісність та посягання на права і свободи її громадян з боку іноземного чи внутрішнього агресора.

17 лютого був розстріляний український полководець Іван Богун

А давайте будемо чесними — ніхто отак одразу не може зараз сказати, а що ж насправді ДБР інкрімінує генералу, котрий згідно Конституції мав право захищати Батьківщину так, як він бачив, як зміг у найбільш критичні моменти нападу рф після 24 лютого 2022. Коли те ж саме ДБР чим займалося, де були її співробітники, очільники — також являється таким же плитким та «нєвсьотакАдназначним».

Найцікавішим в подібній історії воєнної доби буде те, що або подібні політичні ігри зашкодять Україні — або, навпаки, можуть стати стартом реальних змін. Чого більше — давайте слідкувати уважніше саме за цією справою, як однією з тих, котрі нинішні владна політична сила провадить проти своїх політичних опонентів.

І давайте не обманюувати самих себе та свій патріотизм — генерал Кривонос потрапив на олівець ДБР саме через свою політичну позицію. Тобто О-позицію стосовно чинного Перзидента. Котрого вважає некомпетентним як Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України — головної сили Оборони нашої Батьківщини.

Попи моспатріархату вчергове довели, що вони на боці зла

І другий момент — дивує позиція ГенШтабу. Котра, судячи з офіційної відповіді стосовно цієї справи, є напрочуд не дипломатичною, але боягузливою. Тією, котра уникає чіткої позиції. Чи О-позиції…

Простому українцю точно важко не заплутися в цих О-позиціях чи Іграх.

Слідкуймо уважно. Адже політичне життя нікуди не поділося. Триває страшна Війна проти смертельного, відвічнго ворога — і наголошуємо, найбільш вдала та оптимістична за останні 350 років.:
19 queries in 1,305 seconds.