Німці, нарешті, зачухались! Welt: Компроміс Зеленського з Кремлем становитиме небезпеку і для Європи

954
 • 91
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  91
  Поделились

Німці, нарешті, зачухались! Welt: Компроміс Зеленського з Кремлем становитиме небезпеку і для ЄвропиПартія «Слуга народу» здобула вагомий результат на позачергових виборах до Верхової Ради України. Однак цей фактор несе в собі небезпеку, причому для всієї Європи.

Така думка міститься в коментарі в німецькому виданні Die Welt.

«На відміну від багатьох популістських партій в Європі, Зеленський і його партія «Слуга народу» … звертаються до дуже різних груп. Але це може становити небезпеку не тільки для України, а й для Європи», – пише Філіпп Фрітц.

Навіть якщо прихильники Зеленського, як правило, проєвропейські, то багато виборців «Слуги народу», які втомилися від війни на сході, проголосували за зміну, що вимагала б зближення з Росією, пояснює автор свою думку. Президент, ймовірно, відреагує на такий запит виборців своєю політикою.

Бандит «ДНР» поздравил партию «Слуга народа» с победой на выборах. “Ви зробили це разом”, уйобки

«Якщо він відмовиться від послідовного ставлення свого попередника Петра Порошенка і вдасться до компромісу з Кремлем, то це теж загальноєвропейська проблема, оскільки це було б явною ознакою того, що переміщення кордонів по всій Європі веде до успіху. Путін мав би відчути себе заохоченим продовжувати закручувати спіраль ескалації», – вважає автор статті.

У ній зазначається, що «той факт, що Росія веде війну в Україні, ставить «Слугу народу» в ситуацію, в якій не опинялася жодна інша протестна партія в Європі (а це є саме протестна партія). Це, підкреслює автор, робить результат цих виборів таким важливим для всіх європейців.

Кремль потратил на Медведчука полмиллиарда долларов

В іншому вибори в Україні показали дві чіткі тенденції, які простежуються і в інших європейських країнах: з одного боку, все більше в політику вмішуються партії, які виникли з рухів, часто під керівництвом побічних учасників (останнім часом це спостерігалося в Словаччині, де до влади прийшла колишня антикорупційна активістка Зузана Капутова), з іншого, це популярність серед населення риторики проти «еліт».

Отже, українці хочуть нового початку, резюмує автор.


Загрузка…


Прохання до камрадів допомогти харківському волонтеру!
Наш волонтер з Харкова, місто, яке зараз знаходиться майже на передовій від навали русскогомирку. Знаю, як тяжко просити, коли скрута, але вади здоров’я змушують людей звертатись по допомогу до побратимів: https://oleg-leusenko.livejournal.com/11842352.html

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
92 queries in 0,925 seconds.