Незадоволений найвеличнішим потерпілим? – В тюрму або виправні роботи

1207

+++ в карму за репост

Судити будуть за напис на паркані – «Зеля х*йло». Тут питаннячко, чи коректно називати х*йлом зеленську погань, бо це ім’я, яке було на парканах, вже зайняте іншою паскудою? Та й не креативно якось, 120 раз написати одне й те саме, коли у ЗЕ поганял достатньо щоб на кожному із 120-ти парканів написати інше

Незадоволений найвеличнішим потерпілим - в тюрму або виправні роботи

Користувач Facebook Олександр Тарнавський повідомив, що 13 вересня суд у Чернігові розгляне справу за звинуваченням його у хуліганстві через напис на паркані.

У коментарі #Буквам Олександр Тарнавський заявив, що про існування провадження стосовно нього він дізнався випадково:

Чи у вівторок, чи в середу, випадково… Стояв на площі в центрі Чернігова, мене оточила купа поліції, муніципальна варта, як якогось небезпечного злочинця, запропонували пройти у відділок. Я звісно відмовився, на пропозицію кажу: «Або є законні підстави, якщо я затриманий і маю іти, або давайте на місці розбиратись, чи є якась справа». І виявилось, що поліція відкрила на мене кримінальну справу по 296 статті [Кримінального кодексу України — ред.] – хуліганство, але суд її закрив, тобто, я навіть цього не знав. Цю справу закрили тому що не знайшли підстав для 296-ї і відкрили 173-ю [Кодексу України про адміністративні правопорушення — ред.], це теж хуліганство, але вже адміністративне. Вішають мені 120 написів «Зєля х*йло», які з’явились по місту Чернігову. І у постанові ці написи пояснються як образа президента, тому вони 296-у й відкривали. Але я, по-перше, не бачу образи президента, тому що там написано «Зеля», ну і «х*йло» там написано через зірочку, там навіть цього слова нема повністю.

ЗЕлёный ублюдок – рекордсмен по кликухам-погремухам

Наразі в розкладі засідань Новозаводського районного суду м. Чернігова, опублікованому на вебпорталі Судової влади України, наявний запис про те, що 13 вересня об 11:00 відбудеться засідання, в якому суд розгляне притягнення до адміністративної відповідальності Тарнавського Олександра Анатолійовича за скоєння дрібного хуліганства.

Зазначене правопорушення охоплюється нормами статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення та включає «нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян».

Вважати Зеленського дурником – величезна, фатальна помилка

Санкція статті 173 КУпАП передбачає накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 119 гривень) або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

На вебсайті Національної поліції України розміщене повідомлення під заголовком «Поліцейські Чернігова притягнули до відповідальності чоловіка за хуліганські дії», у якому йдеться про те, що поліціянти склали адмінпротокол щодо жителя Чернігова, який написав на паркані нецензурні вислови.

Схоже зелена пліснява має свій інтерес ще й в ритуальному бізнесі

Стверджується, що у поліції наявні докази причетності до скоєння правопорушення 28-річного місцевого мешканця, зокрема, відео, на якому чоловік сам визнає свою причетність до хуліганських дій. Схожа публікація також розміщена на сторінці ГУ НП у Чернігівській області у Facebook.

Джерело


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422Продовжіть в коментах список будь ласка, тут всього 30 найменувань, але з допомогою читачів можна продовжити до безкінечності, зберемо тут всю народну творчість стосовно випадково обраного приЗЕдента… Просто для того щоб обрати – ким ВОНО залишиться в Істрії та пам’яті України.

Незадоволений найвеличнішим потерпілим - в тюрму або виправні роботи

ЗЕлёный ублюдок - рекордсмен по кликухам-погремухам:
69 queries in 0,294 seconds.