Нескорений (2000) Художній фільм

4996
Поділитись з друзями
  • 38
    Поделились

Нескорений (2000) DVDRip [Ukr]

Рік: 2000
Жанр: Історична драма
Режисер: Олесь Янчук
Сценарист: Василь Портяк
Оператори: Олексій Золотарьов, Віталій Зимовець
Художник: Олександр Шеремет
Звукорежисери: Богдан Міхневич, Наталія Домбругова
Композитор: Володимир Гронський

Кіностудія: Український Конгресовий комітет Америки, студія «Олесь-фільм», Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка

Актори: Григорій Гладій, Вікторія Малекторович, Віктор Степанов, Володимир Горянський, Сергій Романюк, Георгій Морозюк, Орест Огородник, Ярослав Мука, Олексій Вертинський, Світлана Ватаманюк, Дмитро Миргородський

Опис: 1950 рік. Вже давно закінчилася Друга Світова війна, а на теренах Західної України, в Карпатах ще І продовжували збройну боротьбу знесилені, знекровлені, але нескорені духом збройні частини та невеликі боївки Української Повстанчої Армії, ще зовсім недавно могутньої, добре організованої та вишколеноїї, Армії, змушеної вести бій з монстрами – Нацистами і Більшовиками. На чолі Армії стояв видатний Командир: легендарний генерал-хорунжий Роман Шухевич – Тарас Чупринка, долю якого І покладено до основи фільму. Боротьба приречена – боївки переходять у підпілля. Від чого повинен відмовитись Генерал, щоб розділити драматичну партизанську долю 200-т тисяч українців? Від комфорту еміґрантського життя? Або від блаженства буття з коханою жінкою? Можливо, від жевріючої віри на відновлення Української держави?

Червона нечисть, як шакали, набігала…

«Нескорений» – це трагізм долі Романа Шухевича, людини, яка відрубала за собою все. Фанатика, патріота – Нескореного. Про героїчний життєвий шлях і боротьбу Головного командира УПА генерала Романа Шухевича, який віддав життя за Незалежність України.

«Нескорений» – це не тільки гострий динамічний сюжет, а й реальна спроба художніми засобами донести до глядача правду про події воєнного та повоєнного часу на Західній Україні.
:
81 queries in 1,018 seconds.