Не роби зло – вернеться бумерангом

267

+++ в карму за репост

Не роби зло – вернеться бумерангом,
Не плюй в колодязь – будеш воду пить…
Омар Хайам

Не роби зло - вернеться бумерангом

В 1994 році молодий американець Роналд Опус вирішив накласти на себе руки. У передсмертній записці було написано, що він пішов на цей крок через фінансові труднощі і нерозуміння з боку батьків (їхнє небажання допомагати йому матеріально). Після написання послання Опус заліз на підвіконня і кинувся вниз з 9 поверху.

Навряд чи він зробив би це, якби знав, що в будинку в той день працювали мийники вікон, які натягнули на рівні 7 поверху страхувальну сітку. То ж, пролетівши 2 поверхи, Опус просто звалився би на неї живий. Але тут втрутився фантастичний випадок. Коли Роналд пролітав повз 8 поверх, в його голову з вікна потрапив заряд з дробовика.

Жарти під каву. Про політику жартома і всерйоз

Детективи вирішили, що стрілку потрібно пред’являти звинувачення в ненавмисному вбивстві. Адже якби не постріл, Опус залишився б живий, впавши на сітку. Виявилося, що старий на 8-му поверсі стріляв у свою дружину, але не влучив, і заряд вилетів у вікно.

“Значить, – промайнуло у детективів, – до ненавмисному вбивстві треба додати замах на вбивство дружини”. У моменти гніву і сімейних сварок той старий завжди знімав зі стіни незаряджений дробовик і лякав жінку клацанням курка. Це було вже сімейним ритуалом. За твердженням обох супругів, дробовик завжди висів на стіні і ніколи ніким не заряджався. Значить, відповідно до американських законів, звинувачення в ненавмисному вбивстві тепер лежало на тому, хто таємно зарядив дробовик.

Війна розкриває весь діапазон людських якостей

З’ясувавши, що вільно увійти в кімнату подружжя міг тільки їхній син, детективи зв’язалися з його другом і з’ясували багато цікавого. Знаючи, що батько часто загрожує матері зброєю, син таємно зарядив дробовик, сподіваючись, що при першому скандалі той застрелить мати, а сам потрапить за грати. Однак останні кілька тижнів батьки жили на подив мирно, чим неймовірно засмучували невдалого месника.

– Де ваш син? – запитали поліцейські у батька.
– Як де? – здивувався старий, – син живе поверхом вище…
Сином виявився сам Роналд Опус. Це він зарядив дробовик, а коли помста не вдалася, в розпачі викинувся з вікна. І був застрелений своїм же зарядом. Своїм же батьком.

Дмитро Чекалкін


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
72 queries in 0,261 seconds.