Не поспішаємо співати осанну чинній владі з приводу Лаври

759

+++ в карму за репост

Не поспішаємо співати осанну чинній владі з приводу Лаври

Треба пояснювати одразу, щоб не вийшло, як з датою святкування Різдва Христового, коли більшість подумали, що повністю змінили увесь календар, а насправді лише дозволили святкувати Різдво 25-го тим, хто дуже хоче і як пілотний проект на шляху переходу на новий лад згодом (ну не можливо перенести лише Різдво на 14 днів раніше, треба УСІ, без вийнятку, свята та дати переносити, а це явно викличе розділення у суспільстві, якому зараз треба єдність з думкою лише про одне – перемога над ворогом).

В Раді очікує розгляду законопроект про заборону моспатріархату

Щодо реєстрації монастиря ПЦУ в Лаврі: це не зовсім те про що ми всі мріємо – повна передача цілої Лаври в руки ПЦУ, а лише й НАРЕШТІ держком по релігії зареєстрував нову юридичну особу від ПЦУ, яка подала документи на реєстрацію ще з початку літа і просила хоч один храм на території Верхньої Лаври (росматушкіни попи зараз окуповують всю Нижню Лавру). Відбувався фактичний саботаж реєстрації.

Тож, це крок вперед, але ще не остаточний перехід цілої Лаври до складу ПЦУ. МП ще там сидять і оренду у них на сьогодні ще не відібрали.

«Зареєстровано Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру як монастир у складі Православна Церква України

1 грудня 2022 р. було зареєстровано статут Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (чоловічого монастиря) Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Відомості про цю юридичну особу в складі Помісної Церкви внесені 2 грудня до Єдиного державного реєстру (45081205).

Попи моспатріархату вчергове довели, що вони на боці зла

З метою відновлення історичної справедливості, подолання наслідків неканонічного підпорядкування української святині владі Московському патріархату Священиий Синод ПЦУ на своєму засіданні 23 травня 2022 р. (постанова №30) ухвалив рішення про створення у складі Помісної Церкви релігійної організації – чоловічого монастиря «Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра». Тоді ж Синод доручив Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію звернутися до Кабінету міністрів України з проханням надати один з храмів Лаври у її верхній частині для богослужінь, а певні приміщення – для монастирської діяльності.

Митрополит Київський і всієї України за посадою є священно-архімандритом, тобто канонічним і духовним керівником Київської Лаври. Також рішенням Синоду Блаженнійший Митрополит Епіфаній призначений очолювати монастир як юридичну особу.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68

:
69 queries in 0,279 seconds.