Націоналісти підтримали в другому турі Порошенка

754
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 326
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 106
  • 2
  •  

Націоналісти підтримали в другому турі ПорошенкаПровід Української національної асамблеї-Української націоналістичної самооборони ухвалив рішення підтримати у другому турі президентських виборів Петра Порошенка. Про це йдеться у офіційній відозві партії.

“Україна знову підійшла до Рубікону – перед важким вибором і загрозою втрати державності. 100 років тому назад через амбіції лідерів УНР і демагогію більшовиків українська революція була втоплена в крові. А потім був голодомор, репресії, нищення всього українського”, – йдеться у відозві.

Також в УНА-УНСО зазначають, що “загроза обрання Володимира Зеленського – це не тільки загроза повернення всевладдя олігархів. Це прорив “русского міра” у саме серце Української Держави – це реальна загроза реваншу Москви”.

“Так, ми маємо претензії і до Петра Порошенка. Можливо ми будемо ще не раз запалювати шини і будемо вимагати від нього дій проти корупціонерів, зрадників та інших ворогів українського народу. Але при всіх його недоліках – він Президент, за якого держава вистояла під російською навалою і зроблено чи не найбільше для розвитку української мови та культури, становленню Православної Церкви України. Тому що, нам потрібен Президент, який продовжить курс України в ЄС і НАТО. Тому що, йде війна з Росією, а шлях України – геть від Москви!”, – заявляють в УНА-УНСО.

Попи РПЦ закликали якнайшвидше домовлятися із Зеленським

Також представники руху закликали членів ВО “Свобода”, “Правого Сектора”, “Конгресу Українських Націоналістів”, “Національного Корпусу”, “ОУН (б)”, “ОУН (м)”, “С14”, ГО “Карпатська Січ” та інших патріотичних організацій з вимогою також зробити правильний вибір.

“Звертаємося до наших воїнів на фронті та всіх громадян України для кого армія, мова і віра не порожні слова – Не будьте легковірними!”, – наголосили в УНА-УНСО.ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
82 queries in 0,868 seconds.