Нам випала честь жити в один час із справжніми Героями

817

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Порошенко вшанував пам’ять воїнів Донецького аеропорту, а Зеленському вони чужі, як і Україна…

Нам випала честь жити в один час із справжніми Героями

Рівно п’ять років тому 16 січня точилася запекла боротьба українських військових у Донецькому аеропорту з російським агресором. У зв’язку з цим на своїй сторінці у соцмережі Facebook п’ятий президент України та голова фракції «Європейська солідарність» Петро Порошенко написав пост про вшанування пам’яті українських військових.

16 січня в Україні вшановують полеглих та зниклих безвісти бійців, які займали позиції в Донецькому аеропорті

«Кіборги» вистояли, не вистояв бетон… Нам випала честь жити в один час із справжніми Героями. Історія кіборгів – історія мужності, незламності та боротьби. 242 дні героїчної оборони… Для всіх українців вони стали символом України, яку неможливо перемогти», — написав Порошенко. Окрім того, він висловив переконання, що над Донецьким аеропортом завжди майорітиме український прапор. «Я вірю, що ми повернемо Донецьк. І на відновленій диспетчерській вежі аеропорту завжди майорітиме український прапор», — додав лідер фракції.

Варто зазначити, що 16 грудня Петро та Марина Порошенки взяли участь у благодійній ї акції з метою зборів на заставу Марченку, який за надуманими звинуваченнями перебуває у СІЗО. Протягом трьох днів понад три тисячі активістів зібрали більше мільйона гривень, а решту необхідної суми (а точніше 18,5 млн. грн.) внесла родина Порошенків.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
80 queries in 0,240 seconds.