Нам не потрібен мир без перемоги над московською ордою

768
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 25
  •  
  •  

Останнім часом все частіше лунають гасла невгамовних гнид – «Нам потрібен мир!», «Миру нам за будь-яку ціну!». Спочатку цю запарєбрікову риторику впихували в суспільство ті, хто притяг на нашу землю окупантів та терористів, а саме – Опаблок.

Нам не потрібен мир без перемоги над московською ордою

Разом з ними мантру «про мир» завжди лають хлопчики кума хйла медведчука. За ним з «мировими» тостами наперебій заскавчали олігархи та гниди всіх мастей – від бойка, королевської, льовочкіна до садових, гаді-савчонки з «антикорупціонерами» і рабіновичем на додачу.

Потім «про мир» і продажу Криму заскавчав і зять Кучми – пінчук. Про ефемерний «мир» завжди верещить кремлівська газова барига тимошенко. Зараз і канал 1+1 Бєні Коломойського переключився на кремлівське гасло «за мир!».

А я вам, шановне панство, скажу наступне:
З Москвою ніколи не буде в нас миру: ні вчора, ні сьогодні, ні завтра. Йде глобальна та остання московсько-українська війна. Якщо хочете, то ми увійшли в смертельний клінч орди з Руссю. Бо за умов незалежної та успішної України ніяка расєя-мацква існувати не може навіть гіпотетично на папері. Ми, українці, їх смерть. Ми – страшний сон кремлівців і руссмирян. Вони нас ненавидять на генетичній підсвідомості.

Тому, я завжди казав і наполягаю на цій аксіомі: за умови миру Москва буде продовжувати займатися підривною діяльністю за допомогою своєї п’ятої колони проти України. Але, після гибелі РФ проросійська колона в Україні втратить назавжди моральну, фізичну, фінансову підтримку імперського центру.
Отже: воюємо до останнього подиху на кінцевий результат – на знищення московії у вигляді капітуляції ерефії (рф), репарацій, реституції, демілітаризації пост-ерефянського простору і очищення українських конюшень від пацакського смороду і манкуртських гнид.

Я це роблю із 1980-х років, чого і всім українцям раджу. За нами правда і справедливість, ніяких мирових угод із бісами бути не може. Лише Перемога і смерть споконвічним ворогам!

Олег Леусенко


Госсекретарь США Тиллерсон внес в санкционный список всю оборонку и спецслужбы РФ

 

Современные воры в законе живут на Кипре и коронуются по скайпу

 

Система ПРО «Праща Давида»ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,911 seconds.