На ЗСУ працює штучний інтелект американських спецслужб

367

+++ в карму за репост

На ЗСУ працює штучний інтелект американських спецслужб

Перевага України у війні з фашистською росією вимірюється не лише HIMARSами та NASAMSами. На ЗСУ працює штучний інтелект і найпередовіші технологічні розробки світу.
У поєднанні з неймовірним українським духом і завзяттям вони дають неймовірний результат. Американський генерал Марк Міллі певен – саме так будуть вестися війни майбутнього. Розкажу про декілька кейсів. Сьогодні — перший.

Є така собі компанія Palantir – таємний розробник програмного забезпечення для спецслужб США та Пентагону.

Palantir створила для американських спецслужб глобальну систему стеження, і нібито допомогла вистежити та вбити самого Усаму бен Ладена

Palantir – це відсилання до фентезі Толкіна, таке собі «всевидяче око». Компанія працює з аналізом даних. Починала вона з алгоритму відстеження шахрайських транзакцій, потім нею зацікавилося ЦРУ, вклавшись у стартап фінансово.

Різниця військового потенціалу між Україною та мордором

Palantir створила для американських спецслужб глобальну систему стеження, і нібито допомогла вистежити та вбити самого Усаму бен Ладена.

Україна використовує дещо інший продукт – платформу управління боєм.

Україна вдарить по москві у новорічну ніч?

Система збирає дані з усіх джерел – комерційних супутників, радарів, наукових датчиків і камер, розвідувальних супутників НАТО, дронів, соцмереж і т.д. Потім весь цей масив аналізується і передається через Starlink до центрів управління і зрештою на планшети підрозділам ЗСУ, які миттєво можуть завдавати ударів точно в ціль. Далі за допомогою дронів оцінюється ефективність цих ударів.

Система допомогла ЗСУ здійснити стрімкий ривок на Харківщині та Херсонщині. Наші війська знали все про позиції росіян, вибиваючи їх перед контрнаступом

Palantir дозволяє зняти «туман війни», на який досі покладаються рашисти. У будь-який момент штучний інтелект може проаналізувати тисячі джерел інформації та видати на екран у Києві чи Вашингтоні позиції ворога, власні позиції, найбільш ефективні засоби ураження тощо.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
73 queries in 0,295 seconds.