На Закарпатті відкрито вже чотири заводи з виробництва електроніки

425
 • 309
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 109
 • 1
 •  
 •  
  419
  Поделились

На Закарпатті відкрито вже чотири заводи з виробництва електроніки✅ На новому заводі складатимуть мобільні телефони, медіаплеєри та комп’ютерну техніку для експорту до ЄС
✅ 2 000 робочих місць
✅ Площа 20 700 квадратних метрів
✅ Загальний обсяг інвестицій 75 мільйонів доларів.
Сьогодні 15 березня, американська компанія Jabil відкрила нові виробничі потужності в Ужгороді, що збільшує потужності заводу вдвічі.

Урочиста церемонія відкриття нового виробництва відбулася за участю Президента Петра Порошенка.
Це вже четвертий завод з виробництва мікроелектроніки на Закарпатті.

✅ У 2008 році американська компанія Jabil перенесла на Закарпаття з Китаю частину виробничих потужностей. В результаті в 2008 році Європа вперше побачила мобільні телефони під маркою Nokia з позначкою made in Ukraine.
✅ Також у 2008 році сингапурська корпорація Flextronix теж перенесла виробництво електроніки з Китаю на Закарпаття. В місті Берегове був побудований другий завод електроніки
Але в зв’язку зі світовою кризою, завод законсервували та відкрили тільки в 2012 році.
✅ На початку 2018 року завод Flextronix відкрив поруч із заводом в Береговому завод з виробництва виробів з пластмас для електроніки.
✅ 15 березня 2019 Jabil відкрив другий завод електроніки під Ужгородом.

Україна крокує у космос: майже усім недорогеньким пофіг

Таким чином, на Закарпатті вже працює 4 заводи, які випускають сучасну електроніку та на яких працює вже близько 10 тисяч людей.
Корпорація Jabil планує в найближчому майбутньому збудувати ще один завод електроніки на Закарпатті.
Причини перенесення виробництва електроніки з Китаю на схід Європи криються в першу чергу у географії: продукцію в Західну Європу звідти доводиться везти 30 днів, тоді як, скажімо, із Західної України – всього 2-3 доби.
Ужгородський завод Jabil – частина однієї з найбільших в світі корпорацій з контрактного виробництва електроніки Jabil Circuit, Inc.
У світі у корпорації 120 заводів.
Завод в Ужгороді входить в категорію мегасайт (від трьох тисяч співробітників).
Таких в Європі всього три.
Український завод має повний цикл виробництва, починаючи з дизайну. 65% виробництва – телеком-замовник. 3% – авто. Решта – різна електроніка.

Ukraine Now


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 0,842 seconds.