На РФ при 15-градусному морозі через відсутність снігу спалахнула тундра

1559

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 2
    Поделились

На РФ при 15-градусному морозі через відсутність снігу спалахнула тундра

На території тундри в Магаданській області у 15-градусний мороз за відсутності снігу почалася природна пожежа: спалахнула суха рослинність. Суха трава горить поблизу селища Райдужний Ольського району. При цьому всі навколишні водоймища замерзли і не можуть використовуватися для гасіння пожежі.

Як повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на джерела, зазвичай у цей час року тундра вже вкрита снігом і подібні пожежі виникають вкрай рідко.

Нагадаємо, напередодні на кліматичному саміті в Глазго президент США Джо Байден дорікнув Путіну за мовчання щодо питань зміни клімату. «У нього тундра горить. В нього буквально горить тундра. Він має дуже серйозні проблеми з кліматом, але він мовчить щодо бажання щось робити», — заявив Байден.

Горіла площа красна, палали зорі на кремлі

Також він звинуватив фашистську росію разом із країнами ОПЕК у відмові від збільшення обсягів нафтовидобутку та підвищення цін на нафту. «Якщо подивитися на ціну на бензин, на нафтові ціни, це на даний момент наслідок відмови Росії або країн ОПЕК качати більше нафти», — заявив американський лідер.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
20 queries in 1,056 seconds.