Московія має дві історії — офіційну і таємну

2116

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Московія має дві історії - офіційну і таємнуЗгідно з офіційною, Москву збудував київський князь Юрій Долгорукий і люд московський походить від слов`ян. І монголо-татарське іго гнобило його 300 років, а потім на Куликовому полі..

Згідно з офіційною, царя московського Івана ІV прозивали не «Жахливим», а — «Грозним» і був він вельми прогресивним. Так само, як інший московський деспот Петро І прозивався не «Антихристом», а — «Великим».

Україна-Польща: прихована загроза

А от інша, таємна і справжня історія Московії зовсім інша. Тому кремлівські старці завжди ховали її від світу і навіть від власного народу. На жаль, він чи не єдиний у світі, який абсолютно не знає власної історії і увесь час намагається напнути на себе історію інших націй і держав, зокрема і Руси. Мов крадене пальто.

Цю книгу мусить мати кожен українець. І читати щовечора на сон прийдешній і перечитувати. Аби знати звідки усе почалося і що ми аж ніяк не «адиннарод».

Народ, який не знає або забув своє минуле не має майбутнього

«ТАЄМНА ІСТОРІЯ МОСКОВІЇ У ПОРТРЕТАХ ЇЇ ВОЛОДАРІВ»

Цю та інші книги, автором яких маю честь бути, ви можете замовити (автограф гарантовано) за посиланням: http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html

Електроні версії за символічну платню — тут: https://pavlopraviy.blogspot.com/2018/10/blog-post.html

Павло Правий


На спротив кремлівській пропаганді

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ

Станьте покровителем!
:
25 queries in 1,748 seconds.