Московитські попи освятили союз Юлі та Путіна

609
 • 445
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 29
 • 1
 •  
 •  
  475
  Поделились

Тепер зрозуміло, чому Тимошенко на Томос було насрати? Чому Вана до отримання автокефалії Українською церквою ані слова не проронила на підтримку українських віруючих? А ні, проронила, тільки проти автокефалії. В Єрусалимі, перед головними подіями. Казала місцевому патріарху – питання не на часі — Олег Леусенко

Московитські попи освятили союз Юлі та Путіна

Юлія Тимошенко вже не знає, як підняти собі рейтинг. Або де взяти грошей на провальну, але дуже затратну кампанію. Оскільки з Коломойським не зрослося – той вирішив остаточно поставити на кишенькового клоуна без зуба – кіборгбабця почала загравати з російською православною церквою. Тобто з тими самими попами РПЦ, яких москальські військові тренують вбивати українців.

Опитування, за кого ви віддасте свій голос на виборах-2019

На прощання Вона звісно вимазала кандидата ЗЕ у лайні, нагадавши йому єврейське походження. http://4studio.com.ua/ За що і отримала ляпас у відповідь у вигляді злитої невідомо ким  телефонної розмови, де Юльця клянеться Бєнціону у вічній дружбі.

Так ось щодо зустрічі з російськими попами https://spzh.news/ Москалі пишуть, що зустріч відбулася на прохання голови фракції ВО «Батьківщина». http://news.church.ua/.
Московитські попи освятили союз Юлі та Путіна

У світлі останнього “єврейського” скандалу, ініційованого Тимошенко, особливо приємно, що на цьому збіговиську був присутній голова Представництва УПЦ (МП) при європейських міжнародних організаціях єпископ Баришівський Віктор. Хоча де справжня європейська толерантність, а де попи з погонами полковників ФСБ під рясами.

Московитські попи освятили союз Юлі та Путіна

На зустрічі говорили про свободу віросповідання, релігійний плюралізм, діалог, взаємодію, церковне рейдерство та інше бла-бла-бла, що нікого не цікавить. Головний меседж дуже просто читається поміж строк – Юлі немає куди дітися, і вона лягла під Кремль уже відкрито. Хотів написати про “роздвинула ноги”, але потім передумав. Не ввічливо якось.

Московитські попи освятили союз Юлі та Путіна

P.S. Класти хотіли російські попи на закони одразу двох країн. Як ще можна пояснити можливість “шейрити” новини з сайту спілки православних журналістів https://spzh.news/ua (і такі є, виявляється) у забороненому на Росії “Телеграмі” та заборонених в Україні “Однокласниках” та “ВК”.

Московитські попи освятили союз Юлі та Путіна

P.S.S. Особливо доставила православна соціальна мережа “Елицы”, де наприклад якийсь протоієрей ділиться своїми думками, що можна і не можна робити у подружньому ліжку https://elitsy.ru/short/. І такого лайна там багато. Зокрема відео, де терорист Гіві, якого в пеклі вже на пательні чорти жарять, знущається з наших полонених. https://elitsy.ru/videos/4894/. Ролік опублікований попом Алєксієм Йосиповим.

Московитські попи освятили союз Юлі та Путіна

І такого лайна там багато. Зокрема відео, де терорист Гіві, якого в пеклі вже на пательні чорти жарять, знущається з наших полонених. Ролік опублікований попом Алєксієм Йосиповим.

Одним словом, наша бабця Юля у чудовій компанії. Як і завжди.

Ali TymbayПОДЕЛИТЬСЯ

:
128 queries in 0,989 seconds.