Microsoft готується до випуску полегшеної версії Windows 11

1491

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Операционная система Windows 11 будет бесплатной

Американський IT-гігант Microsoft може вже 9 листопада цього року представити полегшену версію Windows 11 – Windows 11 SE, повідомляє портал iXBT.com.

На цей день Microsoft запланувала спеціальний захід, у рамках якого обговорюватимуться питання, пов’язані з освітою. За деякими даними, Windows 11 SE таки розроблена для недорогих комп’ютерів, що використовуються в освітніх закладах. Така операційна система (і недорогі пристрої на її базі) безпосередньо конкуруватиме з Chrome OS і хромбуками.

Експертами перераховані головні проблеми Windows 11

Більше того, разом із Windows 11 SE може дебютувати і недорогий ноутбук під її керуванням – Laptop SE. Йому приписують екран діагоналлю 11,6 дюйми, платформу Intel Celeron N4120 (4 ядра, частота 1,1-2,6 ГГц), 8 ГБ оперативної пам’яті, порти USB-A та USB-C.

Нагадаємо також, 4 жовтня 2021 Microsoft випустила нову операційну систему (ОС) Windows 11, причому на день раніше терміну.

Microsoft побоюється, що Windows 11 повторить провал Vista

При цьому мінімальні вимоги Microsoft до комп’ютерів для Windows 11 стали суворішими. Встановити нову ОС вийде на машину з процесором Intel Core 8-го покоління або Ryzen 2000 та новішим. Крім того, для неї знадобляться 4 ГБ оперативної та 64 ГБ постійної пам’яті.

:
81 queries in 0,267 seconds.