Масовий конфлікт в Євпаторії між кримськими татарами і росіянами з Кавказу

1251

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Масовий конфлікт в Євпаторії між кримськими татарами і росіянами з Кавказу

Захоплений Крим, повільно але впевнено, продовжує занурюватися в бандитські дев’яності. Цієї ночі в Євпаторії влаштували кримінальну сходку в кращих традиціях 90-х, де на заправці ТЕС на Чапаєва зібралися близько 60 осіб і почали з’ясовувати стосунки. Про це повідомили в соціальних мережах мешканці спального району, у яких під вікнами розгорнувся самий справжній екшн.

За словами очевидців, в кафе відпочивали кримські татари, спортсмени-борці. У якийсь момент вони «закусились» з «південними гостями». Одного росіянина з Кавказу облили пляшкою шампанського після чого бійка перемістилася на майданчик біля заправки.

Крим — «Вибори в Державну думу» і «кадрова політика» агресора

Словами вирішити спірні моменти не вдалося. Не допомогли і кулаки, як аргумент в хід пішла зброя. «Це не новобуд, а просто кримінальний район», — описують ситуацію користувачі соціальних мереж.

Незабаром на місце НП прибула «поліція», що діяла на прохання чеченської сторони конфлікту. До цього моменту в розбірках брали участь 58 осіб. У вісьмох вилучили вогнепальну зброю.

Обставини інциденту з’ясовуються.

Нові подробиці багатонаціональної бійні при АЗС в Євпаторії

Місцеві жителі повідомляють, спочатку кілька чеченців не впоралися з кавовим автоматом і стали його штовхати, потім вони побили до напівсмерті господаря цього автомата — кримського татарина і вибили йому око, ще одного татарина, який за нього заступився, теж досить сильно побили маючи чисельну перевагу.

Заступитися за земляків природно підтягнулися інші кримські татари, в кількості близько 50 осіб, а так як чеченців в Криму поки не дуже багато, то вони вирішили застосувати багатонаціональну хитрість, викликали ОМОН, а самі на «стрілку» приїхали без зброї. Зіткнення скінчилося стріляниною, кількома пораненими, і арештом 58 осіб. Зараз місцеві «силовики» на боці чеченців.

В окупованому Криму зростає кількість самогубств

Також примітно, що «місцева преса», спочатку розповіла все як є, а потім швидко отямилася і перевзулася, так як з повідомлень пропали згадки конкретних національностей.

Варто звернути увагу, що кримчани вже порядком втомилися від кількості конфліктних ситуацій за участю співвітчизників з південних республік, які своєю поведінкою викликають тільки не повагу до себе. На додаток до всього окупанти, незважаючи на обурення місцевих жителів, відкривають авіалінію Сімферополь — Дагестан.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
18 queries in 0,935 seconds.