«Мандрівник у часі» з 5000 року розповів про глобальну катастрофу

850

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Навіть фото з того часу привіз 🙂 Просто інтересно, ті хто продукує такі «новини», розуміють що вони роблять з мозком пересічних громадян? Адже саме через побрехеньки і зеленські з путіними до влади приходять — охлос же вірить… ред. ukrmir.info

«Мандрівник у часі» з 5000 року розповів про глобальну катастрофу

У США чоловік, який стверджує, що він подорожував у часі, розповів про глобальну катастрофу майбутнього. Про це повідомляє  The Sun .

Людина, яка називає себе Едвардом, побажав приховати обличчя від камер, розповів, що нібито побував в 5000 році нашої ери і пред’явив як доказ фотографію «затопленого Лос-Анжелеса».

Вчені: Мозок отримує 90% інформації з кишківника

«Мандрівник у часі» стверджує, що став учасником надсекретного експерименту в 2004 році в лабораторії Лос-Анжелеса, де тоді працював. Він нібито відправився на три тисячі років вперед, де і був зроблений знімок. «Я стояв на величезній дерев’яній платформі. Всі будівлі навколо були теж зроблені з дерева. А потім я зрозумів, що перебуваю в Лос-Анжелесі, тільки він під водою », — ділиться спогадами про майбутнє Едвард.

Він також розповів, що йому вдалося поспілкуватися з жителями США тієї далекої епохи, і вони розповіли, ніби затоплення міста сталося через танення льодовиків.

Боржник застрелив колектора і поранив поліцейського який його кришував

Втім, вчені NASA заявили, що подорожі в часі неможливі. «Хоча на літаках і супутниках час рухається з іншою швидкістю, ніж на Землі, ми не можемо використовувати машину часу для подорожі на сотні і тисячі років», — заявили в агенції.

:
17 queries in 1,004 seconds.