Макрон здобув упевнену перемогу на виборах у Франції

756

+++ в карму за репост

Макрон здобув упевнену перемогу на виборах у Франції

За даними МВС, після підрахунку 97 відсотків бюлетенів Еммануель Макрон отримав 57,4% голосів. Однак у своєму виступі він визнав, що багато хто голосував за нього тільки для того, щоб не допустити обрання Ле Пен.

Еммануель Макрон здобув впевнену перемогу над ультраправою суперницею Марін Ле Пен на президентських виборах у Франції в неділю, визнавши незадоволеність виборців своїм першим терміном і заявивши, що він намагатиметься виправити ситуацію.

Його прихильники зраділи, коли результати голосування з’явилися на величезному екрані на Марсовому полі біля Ейфелевої вежі. Лідери у Берліні, Брюсселі, Лондоні та інших країнах вітали його перемогу над нацисткою та євроскептиком Марин Ле Пен.

Закінчилась любов? У Росії вимагають, щоб Ле Пен повернула кредит

За даними МВС, після підрахунку 97 відсотків бюлетенів Макрон отримав 57,4% голосів. Однак у своєму виступі він визнав, що багато хто голосував за нього тільки для того, щоб не допустити обрання Ле Пен. Макрон пообіцяв звернути увагу на те, що багато французів вважають, що їхній рівень життя падає.

«Багато хто в нашій країні голосували за мене не тому, що вони підтримують мої ідеї, а щоб не допустити ультраправих. Я хочу подякувати їм і розумію, що я в боргу перед ними найближчими роками», – сказав він.

Два роки потрясінь, спричинених пандемією, та різке зростання цін на енергоносії, посилені війною в Україні, вивели економічні проблеми на передній план передвиборчої кампанії. Зростаюча вартість життя стала викликати все більшу напругу серед найбідніших верств населення країни.

Польські ЗМІ назвали Макрона «корисним ідиотом Кремля»

Ле Пен, яка у якийсь момент у кампанії відставала від Макрона лише на кілька процентних пунктів, швидко визнала свою поразку, пообіцявши при цьому продовжити боротьбу на парламентських виборах у червні.

Як показали соцопитування, дві третини виборців із робітничого класу підтримали Ле Пен, тоді як таку ж кількість службовців та пенсіонерів підтримали Макрона.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422



:
74 queries in 0,263 seconds.