Любителям наступати на граблі, або про повалення влади

417
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Сьогодні поговоримо про зміну влади. На жаль, у нас ціла купа ідійотів, яка топить за “негайну зміну влади”. Нинішня влада не патріотична, не бореться з корупцією, не проводить реформ, не хоче закінчити війну, вводить “геноцидні тарифи” і прочая, прочая, прочая.


Любителям наступати на граблі, або про повалення владиДивно, але все це можна прочитати на сайтах рашистів з ДНР-ЛНР. Там теж закликають до негайної зміни влади в Україні. Там дуже стурбовані як би покращити долю українців. І у телевізорі держави, яку побудував ВВХ – теж глибоке зарнепокоєння долею України. Кисельов, Соловйов, Панічкіна та інші теж дуже стурбовані тим, що влада України не бореться з корупцією, не проводить реформи, вводить “геноцидні тарифи” та не хоче закінчити війну.

Олександр «Невський». Як з монстра зробити героя

До чого б це вони співали в унісон з нашими “патіойотами”? Вірніше не так: чому наші патрійоти співають в унісон з бандитами Захарченка і журналістами за викликом Путіна? В чому їхній спільний інтерес?

А ви погляньте на Молдову. Там також співали подібні пісні. Треба міняти проєвропейську владу. Влада корупційна, не проводить реформ, не вирішила проблему з Тирасполєм, тощо. Співали довго.
Основний месідж: головне – повалити владу, а там побачимо. Виберемо справжніх патріотів.
І домоглися свого. Владу повалили.
І демократично вибрали Додона.

Про укол парасолькою, як шлях до перемоги над рашизмом

Тепер у Молдові:
– відмова від всутупу до ЄС;
– відмова від співпраці з НАТО, президент Молдови вже натякнув на небажаність перебування місії НАТО в країні.
– “Придністровський конфлікт” буде врегульовано наступним чином: представники ПМР будуть засідати в парламенті Молдови з правом вето на будь-які питання у сфері зовнішньої, мовної та культурної політики, а Придністровя отримає "особливий статус" - там буде власна "міліція", "нацгвардія", судді, прокурори. І чиновників місцевих ні в якому разі не призначатимуть з Кишинева.
- Молодова виплачуватиме Росії "борги" Придністров
я. Тобто поверне гроші, на які Росія утримувала сепаратистів. Лише за газ ці “борги” сягають 6,5 мільярдів доларів.
Ну і, як кажуть у нас в Україні – тощо.

Ласкво просимо в царство славного Додона!

Авдіївка розтопила сніг і ми побачили хто де гадив

А тепер уявімо, що в Україні до влади прийшла Вана.
Або якийсь Він.
Без різниці.
Я вам гарантую – отримаєте таке саме царство. Навіть ще гірше.

Ідійотів, які зараз рвуть горлянки за “зміну влади” просто використовують. Тому що вони – ідійоти. А ідійота обманути – свята справа. Ідійот навіть не бачить різниці між ЗМІНОЮ влади і її ПОВАЛЕННЯМ.
Відтак нормальна людина легко вирахує агента Кремля та місцевого “корисного ідійота”: поставте йому просте питання: кого ви бачите на місці Порошенка?
І вони вам почнуть розповідати приблизно так: головне – скинути цю злочинну владу, а там побачимо. І звичне ниття про вибори, “які приведуть до влади справжніх патріотів”.

Правильно: у Молдові вже привели.

Розділяй та володарюй, або гімн зрадофілам та порохоботам

А про те, що “головне скинути цю владу, а там побачимо” я вже чув. Знаєте де? В Луганську. Тамтешні “ватники” на питання “хто вас годуватиме, ідійоти”, теж так казали: головне відєднатися, а там побачимо. Щось придумаємо.
Влад Дейнего, котрий три роки тому підносив офісний папір та виносив сміття в міськраді Алчевська, а нині є віце-спікером "парламенту ЛНР", навесні 2014 з маніакальним блиском в очах розповідав, як після від
єднання вони зарплатню удвічі підвисять усім. А на питання “звідки гроші, Зін?” відповідав просто: у нас є економісти, вони все придумають”.

Це реальна, свята правда. Так і сказав.

Павло Бондаренко


Як економити електроенергію і чи дійсно нам потрібно стільки світла


Проект потребує вашої допомоги.


.

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,797 seconds.