Літаки-розвідники США пролетіли поблизу Донбасу

1984

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Літаки-розвідники США пролетіли поблизу Донбасу

Два американські розвідувальні літаки, що володіють унікальними можливостями для збору інформації, здійснили в понеділок політ над східною частиною України неподалік від території, що утримується російськими фашистами. Це одна з перших подібних операцій американської армії, повідомляє журнал Forbes.

За даними Forbes, літаки-розвідники E-8C та RC-135V перебували у повітряному просторі України приблизно за 60 кілометрів від лінії розмежування. E-8C обладнаний потужним радаром, здатним відстежувати об’єкти, що рухаються, протягом деякого часу, дали точне уявлення про пересування до 600 одиниць бойової техніки в радіусі понад 250 кілометрів. Boeing RC-135V веде радіоелектронну розвідку, може перехоплювати переговори їх екіпажів.

Путін психологічно готовий знищити світ, якщо цей світ не підкориться йому

Журнал наголошує, що місія також мала символічний характер. Вона була здійснена незважаючи на недавнє попередження міністра закордонних справ фашистської росії Сергія Лаврова «про серйозні наслідки розміщення сил НАТО» поблизу російських кордонів. Літаки пролетіли з увімкненим транспондерами, що дозволяло російській стороні спостерігати за їх пересуваннями.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
27 queries in 1,060 seconds.