Лікарської допомоги більше немає?!! — (доповнено)

612

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Вам здається що я щось не те пишу? Ну так давайте по поличкам розкладемо як є!

У дочки температура під сорок, телефоную сімейному лікарю — відповідь вразила, «…на виклики ми більше не ходимо, консультація по телефону тільки». Результат розмови — вакцинуватись не потрібно, то дурні придумали, пийте жарознижуюче і протирайте оцетом, якось воно буде…

Другий етап поневірянь — швидка допомога — відповідь ще більш приголомшуюча, «…ми виїзжаємо тільки на ДТП і гострі кровотечі, навіть якщо серцевий напад, хворий повинен викликати?!! «сімейного лікаря»…».

От і питаннячко — ТАК Є В НАС ТЕПЕР ЛІКАРСЬКА ДОПОМОГА???

P.S. Виявляється «сімейний лікар» не повинен приходити до хворого у окремих випадках, до яких відносяться — ПОГРОЗИ — те що я блогер, так званий сімейний лікар, як виявилось, вважає погрозою для себе!!!

P.P.S. Все таки вдалось примусити «швидку допомогу» приїхати на виклик, доки дочекався, донька вже задихалась, схоже все таки ковід, повезли в лікарню, вкрай необхідні ліки. Звертаюсь до тих хто мене знає за допомогою:

— Приватбанк — 5169360003771403 — Monobank — 4441114422462422 — Тел. Viber — +38 096 212 02 68
— Western Union, MoneyGram — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber — +38 096 212 02 68

P.P.S. (доповнення) — Ковід підтверджено, через зволікання медпрацівників виникли важкі ускладнення, такі як гостре гнійне — деструктивне запалення легень і плеври і проблеми з серцем… завтра-позавтра (якщо знайдемо кошти) будуть ставити дренаж, далі можливо ще операція на серці… от такі справи невеселі…:
81 queries in 0,247 seconds.