Кремлівському кроту не вдалось втулитись у владу, так він вирішив скупити Україну через боржників

1410

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Наразі в результаті будемо мати узаконений рекет на державному рівні, ще й на користь проросійської падли…

Кремлівському кроту не вдалось втулитись у владу, так він вирішив скупити Україну через боржників

Тігіпко Сергій Леонідович (голосував за диктаторські закони Януковича), у минулому кандидат у президенти, через свою агенцію по вишибанню боргів за кредити, яка називається — ТОВ «ЄАПБ (ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ)»… По простому колекторська контора високого рівня (злодії-авторитети простою мовою) — почав масово скуповувати борги українців по кредитам та іншим заборгованостям. Напевно вже багато хто отримав СМС «щастя» від нього, на кшталт — «Терміново погасіть БОРГ! Право грошової вимоги за Кредитним дог. № ******** відступлене ТОВ «ФК»ЄАПБ.».

Кремлівському кроту не вдалось втулитись у владу, так він вирішив скупити Україну через боржників

Докладніше про саму агенцію можна ознайомитись по посиланню тут

Кремлівському кроту не вдалось втулитись у владу, так він вирішив скупити Україну через боржників

Таке і раніше було, його агенція працює вже не один рік, але настільки масово як відтепер, не було ще. Чому таке стало можливим? Чи не в світі того що зелена влада готує драконівські законопроекти, які дозволять без ордера і суда вломлюватись у наше з вами житло? Чи не тому що також обговорюється можливість конфіскації житла без дотримання юридичних норм???

Боржник застрелив колектора і поранив поліцейського який його кришував

І якби це було тільки проблемою боргу людей які його не сплачують і не бажають сплачувати, то це ще півбіди. Так ні, трусять тих хто хоч і потрапив у складну ситуацію, але поступово борг віддає, тупо вимагають весь борг і одразу (що частіше за все неможливо), або конфіскація майна, навіть конфіскація житла в разі якщо альтернативного немає… 1990-ті лихі роки тут навіть поряд не стояли!!!

P.S. І ще невеличка довідка — У квітні 2014 року Тігіпко відвідував захоплену проросійськими силами будівлю обласного управління СБУ в Луганську, де проводив переговори. Згодом політик стверджував, що там немає ні заручників, ні росіян. Це було вже тоді, коли Донбас був переповнений провокаторами з фашистської росії, від рук яких вже гинули українські патріоти. Приблизно в той час був закатований на смерть депутат Рибак Володимир Іванович… З вікіпедії — Катували жахливо. Краще ці фото нікому не бачити. Це робили не люди, а звірі. Палили вогнем, різали ножами… Експерти показують — чисто «кавказький почерк» (ні, шановна вікіпедіє, це суто російський почерк — ред.) … «Є два свідки, які бачили, як катували цих людей у будівлі, яку контролюють «зелені чоловічки», що саме вони охороняли кімнату тортур…»

Людям со слабой психикой даже не открывать. Из жизни упырей (18+)

P.P.S. І тепер оце єство буде вирішувати кого викинути на вулицю, а кого можливо і помилувати, по факту вирішувати — кому жити, а кому померти…


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
26 queries in 7,672 seconds.