Кремль склав списки українців, яких планує розстріляти після вторгнення

7014

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Кремль склав списки українців, яких планує розстріляти після вторгнення

Фашистська росія склала список українців, яких вважає за необхідне розстріляти або відправити до таборів одразу після свого вторгнення. З таким звинуваченням у бік російської влади від імені Вашингтона виступила посол США в ООН Батшеба Нелл Крокер. Лист дипломата, надісланий до Ради з прав людини ООН, опублікувало видання The Washington Post. За словами чиновників, у списках тисячі прізвищ.

«Російські фашисти складають списки ідентифікованих українців, які мають бути вбиті або відправлені до таборів після військової окупації», — йдеться у листі, адресованому Верховному комісару ООН з прав людини Мішель Бачелет. У документі зазначається, що американська влада має «достовірну інформацію» про плани Кремля.

Фашист і вбивця Путін оголосив РФ миролюбною

«Російські сили, ймовірно, вживатимуть смертоносних заходів для розгону мирних акцій протесту (розстріли) або іншим чином протидіятимуть мирним проявам опору з боку цивільного населення України», — йдеться у повідомленні Вашингтона.

Серед іншого, Крокер каже, що під час запланованої фашистською росією окупації української території виникне загроза викрадень, убивств та тортур «політичних дисидентів, релігійних та етнічних меншин».


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
16 queries in 0,881 seconds.