Кремль пригрозив розмістити ракети в Латинській Америці для обстрілу США

1140

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Кремль пригрозив розмістити ракети в Латинській Америці для обстрілу США

Фашистська росія не бачить підстав для продовження консультацій з безпеки зі США, заявив у четвер заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков. За словами фашистського дипломата, який очолював російську делегацію на переговорах у Женеві, Вашингтон «фактично сказав ні» щодо ключових елементів проекту угод, запропонованих Москвою у грудні.
Це відмова від розширення НАТО (включаючи прийняття Грузії та України), відведення інфраструктури блоку до кордонів 1997 року та нерозміщення наступальних озброєнь у небезпечній близькості від кордонів РФ.

Армия России самая жестокая армия в истории человечества

«Американці хочуть запустити діалог з нами з якихось фрагментів ситуації у сфері безпеки і тим самим випустити пару російської позиції, скинути тиск, зняти напругу, а при цьому, прикриваючись діалогом з фрагментів, продовжувати процес геополітичного, військового освоєння нових територій», — Заявив Рябков в інтерв’ю RTVI.

«Нам відступати нікуди, позаду Москва», — сказав він, додавши, що фашистська росія «знайде альтернативи» і ніколи «не прогнеться» під тиском і шантажем.

Границ не существует только для свиней и крыс

Одним із варіантів, як випливає зі слів Рябкова, може стати розміщення російських озброєнь у дружніх латиноамериканських країнах — наприклад, у Венесуелі.

Сценарій, що повторює карибську кризу 1962 року, коли світ виявився за крок від ядерної війни не виключений: все залежатиме від «дій американських колег», заявив Рябков.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
22 queries in 4,148 seconds.