Конгресмени США вимагають надати Україні винищувачі і протикорабельні ракети

1173

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

В США разрабатывают новую объединенную доктрину ведения операций против РФ и КНР

Понад 30 конгресменів вимагають від адміністрації Байдена збільшити поставки зброї для ЗСУ, в тому числі включити ракети класу «земля – повітря» великої дальності, винищувачі і протикорабельні ракети.

Відповідний лист є у розпорядженні CNN.

Запит законодавців також включає ракети Javelin, запаси яких в Україні закінчуються, а також безпілотники великої дальності дії, щоб Україна могла «краще переривати російські лінії постачання і протистояти російському оточенню», зокрема під час боїв на Донбасі.

Світ шокований звірствами російських фашистів у Київській області

«Ми визнаємо, що США та союзники вже надали суттєву військову допомогу у відповідь на російське вторгнення, в тому числі частину з 13,6 мільярда доларів. Проте українцям зрозуміло, що треба зробити більше, щоб виграти цю війну», — йдеться у тексті звернення.

Конгресмени звертають увагу, що Україні не вистачає винищувачів: «В Україні більш як достатньо пілотів, навчених керувати додатковими літаками, якщо вони будуть надані».

«Винищувачі також дозволили б українським силам забезпечити більш адекватний захист районів, таких як Харків і Маріуполь, де в результаті російських атак сталися багаточисельні жертви серед цивільного населення», — вказують автори листа.

Ви вірите в існування «хороших росіян»? Тоді вам слід побувати в Бучі

Як писав УНІАН, днями Пентагон оголосив про надання військової допомоги для України ще на суму 300 мільйонів доларів, в яку ввійдуть ракетні системи з лазерним наведенням, тактичні БПЛА Switchblade, боєприпаси малого і великого калібрів, прибори нічного бачення тощо.

5 квітня стало відомо про прибуття військової допомоги від США на 800 мільйонів доларів.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422:
21 queries in 1,052 seconds.