Коломойський і Боголюбов активізувалися перед виборами

482
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 201
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 22
  • 8
  •  

Коломойський і Боголюбов активізувалися перед виборами: П’ять копійок: ФСБшні олігархи жадають реваншу. Бєня б’є копитами – це останній шанс для його банди повернутися в Україну для подальшого її грабунку. Зе, Йу, Ше – лише яйця у різних кошиках, а 1+1, 2+2, УНІАН, примітивний популізм та шаріковський електорат – засоби для реваншу. Битва не на жарт: або Україна зітре Бєню у тирсу, або Бєня всіх помножить на нуль — Олег Леусенко

Наразі судді залишили позовну заяву без руху.

Коломойський і Боголюбов активізувалися перед виборами

Колишні власники “Приватбанку” Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, а також компанія Triantal investments LTD оскаржили в суді націоналізацію фінансової установи.

Про це з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень, інформує ZN.UA.

Коломойський і Боголюбов активізувалися перед виборамиЗокрема, позивачі звернулися до Господарського суду Києва відносно визнання націоналізації банківської установи – недійсною. У своєму позові вони просять визнати недійсним договір купівлі-продажу акцій публічного акціонерного товариства “Приватбанк” в частинах, що стосуються прав та інтересів позивачів.

“При цьому зазначеного договору для належного дослідження і встановлення зазначених в позові обставин позивачі до матеріалів позовної заяви не додали”, – йдеться у постанові суду.

Щоб зібрати потрібні докази, позивачам дали 10 днів. Поки ж судді залишили позовну заяву без руху.

Як повідомлялося, в грудні 2018 року у Високому суді Лондона було винесено офіційне рішення у справі за позовом “Приватбанку” до його екс-власників. Тоді судді дозволили банку оскаржити рішення суду першої інстанції в питанні юрисдикції.

Суд визнав, що банк став жертвою масштабних шахрайських дій, але дійшов висновку, що не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів.

У грудні 2016 року “Приватбанк” перейшов у держвласність.

У червні 2017 року Кабмін докапіталізувати банк на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ і висновку незалежного аудитора – компанії EY.

Як журнашльондри нагадили нашій армії на мільярди

Нагадаємо, що раніше Апеляційний суд відхилив позов Коломойського до “Приватбанку”.


Як повідомлялося, Коломойський в кінці 2017 року подав позов до Печерського райсуду Києва до “Приватбанку”, НБУ і других відповідачів. Він зажадав визнати недостовірною і такою, що принижує його честь, гідність і ділову репутацію заяву екс-глави фінустанови Олександра Шлапака. Останній на прес-конференції заявив, що “всі 36 кредитів були підписані колишнім главою правління (на той момент Олександр Дубілет – ред.) із перевищенням повноважень”.

Мова йде про кредити 36 компаніям на 133 мільярда гривень, виданих у жовтні-листопаді 2016 року. За рахунок цих коштів були погашені кредити 193 інших позичальників “Приватбанку”.


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
67 queries in 2,007 seconds.