Кодла Опаблок-БЮТ напередодні великого шухеру

5141
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Поделиться

Привіт, любі “полуношники”.
Ну що, про приємне? Бачите це фото? Це члени фракції Опозиційного блоку одразу після того, як дізналися шокуючу новину про рішення австрійського суду щодо екстрадиції Дмитра Фірташа до США.

Кодла Опаблок-БЮТ напередодні великого шухеру
Бачите які у них пики? Бачите аж чорного Юру Бойка? Вони рельно ПЕРЕЛЯКАНІ.
Що могло злякати донедавна вальяжних “господарів життя”? Америка ж он як далеко.

Справа в тому, що Фірташ – лише очильник потужної бан… перепрошую, “команди” українських “бізнесменів”, які годувалися із тіньових схем із російським газом. Фірташ, може, навіть не найбагатший з них. Але найвпливовіший – точно. І тому він зараз дуже небезпечний для Бойка і компанії. Бо Фірташ, окрім всього іншого є ще й підпільною “кишенею” В.В. Путіна в Україні.

За годину до розстрілу — Генадій Фімін — «Йду воювати з Росією»

Простіше кажучи, Дмитро Фірташ до певної міри підставна фігура. Не те щоб старигань Фунт, але недалеко від того. Він був офіційним власником і розпордником українських активів, які реально належать Путіну. Якщо помиляюся – друзі поправлять. Але такі чутки вперто ходять світом вже не перший рік.

В США Фірташу загрожує 50 років в`язниці. Тобто, враховуючи його вік – пожиттєве, навіть якщо термін років через 10 скостять удвічі за гарну поведінку.

Циничная ложь унылой Лошади переплюнула самого Геббельса

Чи погодиться Фірташ тягти пожиттєве? А може, пристане на пропозицію прокуратури і відкриє вуста свої? Тоді з США потягнуться численні запити на екстрадицію до України стосовно різних громадян, які тягнули лямку разом з паном Фірташем в одній бан… перепрошую – “команді”.

Загрузка…


Юрій Бойко, Юлія Тимошенко, Нестор Шуфрич – далеко не повний список “зірок” першої величи в українській політиці. У Володимира Онищенка взагалі ситуація жахлива: з Лондону до Вашингтону він може відправитися не скоро, а – дуже скоро.

«За такое кино надо убивать» або кому нужна эта правда

Звісно, Фірташ є ще й носієм різних таємниць людини, яку відома у світі як ВВХ. Тому в інтересах Фірташа мовчати. ВВХ не любить, коли його “здають”. Тож можливо Дмитро Васильвич погодиться сидіти пожиттєво, замість того. щоб ризикувати спити чайку. Але…

Але Бойко і компанія перелякані. І в Кремлі теж видають непристоні звуки тією частиною тіла, яка замінює більшості тамтешніх “господарів життя” голови.
Бо хтозна, як повернеться. Адже Фірташу впаяють не лише крутий термін, але і коніфскацію всього майна. Не лише в США. Навіщо ж йому “тягти мазу” за всю компанію замість того, аби домовитися з американським правосуддям, а там хай буде як буде?

Рубрика «Челом бью» або Колыван Всея Лугандонии и «ихтамнеты»

Добре, якщо Австрія видасть Фірташа Іспанії, хоча й маловірогідно. Тоді ще буде час, аби трохи насолодитися життям. Або якось переслати Дмитру Васильовичу термос з цейлонським…
А якщо ні?

Американцям навіть не треба поспішати з викликом решти бан… “колег” Фірташа на суд. Тут можна вести круту політику, підвісивши над Юрою Бойком та його бан… “командою” сокиру американського правосуддя і ввічливо “прохати” як треба себе вести в українському парламенті, за які закони голосувати і яких політиків підтримувати. Можна і декого у Москві прохати про певні послуги, невимушено похитуючи тим таки теслярським інструментом.

Политические элиты в РФ уже без мозгов и расколоты – Пионтковский

Перелякані ці “слуги народу” як на мене навіть не комфортабельною гіпотетичною тюрмою в США. А тим, що, рубаючи кінці, ВВХ почне поїти чайком їх, коханих.

Словом, нинішнє сенсаційне рішення австрійського суду дуже сильно лупить по Кремлю і його сателітам в України. Запаасємося поп-корном. Далі буде дуже цікаво.

Павло Бондаренко


Акция! Подсветка IllumiBowl для унитаза. Хит.
ПОСМОТРЕТЬ

Покупайте 8 штук в комплекте почти даром! Выгодно.
ПОСМОТРЕТЬ

5 штук ламп по супернизкой цене! Спешите купить!
ПОСМОТРЕТЬ

Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
62 queries in 0,903 seconds.