Кишенькові суди Зеленського ухвалюють рішення на користь Коломойського

1072

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Ні, ПриватБанк поки що(?!!) не повертається у власність міжнародного шахрая, хоча деякі ЗМІ саме таким чином тлумачать цю новину. Але ж хто знає що в нашого бубочки в макітрі?!!

Кишенькові суди Зеленського ухвалюють рішення на користь Коломойського

Господарський суд Києва 1 листопада визнав недійсними договори щодо придбання та купівлі-продажу акцій ПриватБанку (процедура Bail-in).

Про це повідомила прес-служба Приватбанку.

У банку зазначили, що таке рішення було ухвалено всупереч імперативним розпорядженням «банківського» закону (закон № 590-ІХ).

Так, 1 листопада 2021 року суддя Господарського суду м. Києва Джарти В.В. задовольнила позов ТОВ «Реватіс». Воно судилося із ПриватБанком, Міністерством фінансів, а також Фондом гарантування вкладів, Національним банком України та урядом.

Через рейдерську атаку Коломойського 2 000 людей були на 3 доби відрізані від електрики

ТОВ «Реватіс» просило визнати недійсними договори придбання та купівлі-продажу акцій ПриватБанку (процедура bail-in) під час націоналізації ПриватБанку у 2016 році.

Компанія входить до групи «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Водночас «антиколомойський» закон №590-ІХ передбачає право колишніх акціонерів банків на компенсацію завданих збитків, але унеможливлює визнання недійсними договорів, укладених у процесі виведення банку з ринку.

В США розслідують умисний підпал на металургійному заводі Коломойського

Також, повідомили у ПриватБанку, суд проігнорував розпорядження ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Їм чітко встановлено заборону витребування акцій банку проданих інвестору (у разі — державі).


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
31 queries in 1,181 seconds.