Йуля зробила все, щоб в Україну не повернули гроші Лазаренка

864
 • 54
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 28
 • 1
 •  
 •  
  83
  Поделились

Йуля зробила все, щоб в Україну не повернули гроші ЛазаренкаЗв’язок між Онищенком та Тимошенко + Йуля зробила все, щоб в Україну не повернули гроші Лазаренка.

Економічний експерт Борис Кушнірук вважає що є дуже чіткий зв’язок між народним депутатом Олександром Онищенком і кандидатом в президенти Юлією Тимошенко. Про це він розповів в ексклюзивному коментарі “Прямому”.

“По-перше, очевидно, що зв’язок між Онищенком і Тимошенко існує, при чому доволі чіткий. І досить пригадати Ляшка, який показував всім подання Тимошенко на кандидатуру міністра екології… І після того було більш ніж достатньо інформації про їх дуже тісний зв’язок”, – сказав Кушнірук.

Він зауважив, що інша справа, що це лише кошти, які було потрібно легалізувати для проведення офіційної рекламної кампанії.

“Ми всі прекрасно розуміємо, що витрати на рекламну кампанію на порядок вищі, ніж ті кошти, які згадуются в рекламі зовнішній, якою Тимошенко заповнила всю країну. Тому для мене це фактично відображення того, що з одного боку наше законодавство фактично не діє. Тому що я б взагалі хотів би подивитися, де буде потім покарання всіх осіб. За великим рахунком, з точки зору кримінального кодексу це відмивання брудних коштів. За які мають слідувати затримання, арешти і взагалі припинення діяльності партії, яка отримує кошти явно незаконного походження. Тому на жаль, потрібно просто усвідомлювати, що на сьогоднішній момент Тимошенко робить те, що вона робить будучи абсолютно впевненою в своїй безкарності”, – завершив Кушнірук.

Опитування, за кого ви віддасте свій голос на виборах-2019

Раніше, політичний консультант Віктор Уколов заявив, що технічні кандидати, зокрема від Юлії Тимошенко, отримують гроші за участь у виборах, що дає підстави говорити про підкуп претендентів на пост глави держави.

Йуля зробила все, щоб в Україну не повернули гроші Лазаренка

Зазначимо, народний депутат України, кандидат у президенти Сергій Каплін заявив, що саме президент Російської Федерації Володимир Путін наказав кандидату у президенти, позафракційний нардепу і лідеру партії “Основа” Сергію Таруті зняти свою кандидатуру з виборів на користь лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Юристи і лобісти Юлії Тимошенко зробили все, щоб в Україну не були повернені вкрадені колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком гроші. 

Про це, в кулуарах Верховної Ради, заявив голова фракції партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов, трансляцію вів “Прямий“.

“Багато з вас вже читали заяви Юлії Володимирівни Тимошенко стосовно того, що нібито з оточення Лазаренка намагаються знайти якийсь компромат проти неї. Хотів би сказати, що немає жодних потреб витягувати з Лазаренка якийсь компромат на Тимошенко, бо левова частина корупційних коштів, які заарештовані і заморожені американським правосуддям, – це або хабарі, які платила Тимошенко Лазаренку, або результати спільної корупційної бізнес-діяльності Юлії Володимирівни та Павла Івановича”, – сказав Голова фракції.

Герасимов нагадав, що, наприклад, 86 мільйонів доларів США було отримано від компанії “Сомалі Інтерпрайзес”, якою на той час володіла Юлія Тимошенко разом зі своїм чоловіком. “А це вже більше ніж третина всіх заарештованих американськими правоохоронцями коштів”, – додав він.

Киселев рассказал как победит Порошенко на выборах

Йуля зробила все, щоб в Україну не повернули гроші ЛазаренкаГолова фракції також нагадав, що українська правоохоронна система робила все для того, щоб якнайшвидше вкрадені Тимошенко-Лазаренко гроші повернулися в Україну і були використані на потребу української армії, на допомогу пенсіонерам, на допомогу малозабезпеченим.
“Але протягом останніх місяців, юристи і лобісти Юлії Тимошенко зробили все для того, щоб зірвати мирову угоду Лазаренка з американським правосуддям і затримати і відтермінувати повернення цих мільйонів доларів в Україну”, – наголосив Артур Герасимов.

Він сказав, що у чергових заявах Тимошенко ми знову бачимо подвійні стандарти з боку Юлії Тимошенко.

“Бо на публіку, в телеефірах, Юлія Тимошенко нібито турбується про малозабезпечених, а насправді вимагає від влади скасувати індексацію і підвищення пенсій, не виплачувати чи відтермінувати виплату субсидій, робить все для того, щоб відтермінувати повернення в Україну вкрадених коштів”, – наголосив народний депутат.

“Все це у підсумку, – сказав на завершення Артур Герасимов, – призводить до однієї простої речі: до різкого зростання недовіри українців до цієї кандидатки в Президенти. Люди їй просто не вірять. І це ми бачимо в усіх регіонах України”.ПОДЕЛИТЬСЯ

:
63 queries in 0,883 seconds.