Іспит на існування громадян, яким є разніца, триває

494
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 475
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 2
  •  
  •  

Іспит на існування громадян, яким є разніца, триває

Той, хто пропонує спільне патрулювання ЗСУ і окупаційного контингенту – є державним зрадником. Це особа, яка не просто легалізує убивць, на чиєму рахунку тисячі вбитих і поранених ЗАХИСНИКІВ… Вона бере безпосередню участь у знищенні української ДЕРЖАВНОСТІ. Така особа не має жодного морального права називатися президентом країни. В України немає президента. Є узурпатор.

І так – кожен, хто причетний до цієї влади, розділяє відповідальність за нищення державності. І коли вони не вдчуватимуть презирства з боку Громадян, то отримають мовчазну підтримку їхніх дій.

У мізку Зеленського війна завершилася

До 100-річчя знищення УНР (18.03.1921) лишився рік. Чи впорається Путін, чи знищить українську державність вдруге, ще й в круглу дату? Відповідь собі має дати кожен.

Іспит на існування громадян, яким є разніца, триває.

Віталій Гайдукевич


Зеленский на полном серьезе предложил рассмотреть идею совместного патрулирования, ага. Силами ВСУ, ОБСЕ и сепарами. Вместе весело шагать…
То есть, ни о каком разоружении уже и речь не идет.
То есть, ни о каком едином государстве Украина он уже не вспоминает.
Хочется пожелать каждому ублюдку из состава ВСУ, который весной прошлого года проголосовал за Зеленского, вечно быть в совместном патрулировании с сепарами.

Юрий Бирюков


Поки в Мюнхені Зеленський «тактично думає» про миротворчість і як «спільний контроль з російськими бойовиками над кордоном» дасть йому додаткові голоси на місцевих виборах, в Азовському морі ФСБ затримало чотирьох українських рибалок і судно.

Вважати Зеленського дурником – величезна, фатальна помилка

Маємо нових заручників!
Пропоную обміняти їх на Єрмака та Зеленського, і готуватися до миру після перемоги.
А російські сценарії капітуляції України нехай зеленські залишать для 95 кварталу.

Volodymyr Omelyan


А міністр Пристайко підхопив ідею “спільного патрулювання”, я чогось наївно думав, що будуть називати цю пропозицію головнокомандуючого “вирваною з контексту”.
Отже, українська влада на весь світ визнає законними підрозділи ОРДЛО і публічно пропонує шукати варіанти їхнього воз’єднання з українською армією.
Ну, так війну можна було ще в 2014 закінчувати, з нардепами Моторолою та Гіві від партнерів по “патрулюванню”. Але ще не пізно. Назрадойо&или?

Зелена влада на весь світ визнає законними підрозділи ОРДЛО

Историки рассказывают, что Рейган регулярно втихаря летал на тех же самолетах, что и руководители КГБ…

Валерій Прозапас


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
55 queries in 0,831 seconds.