Ігор Шувалов видворений українськими прикордонниками за межі Украіни

574

Сьогодні, російский пропагандист, фактичний керівник інформаційної служби телеканалу “Інтер”, шеф відомої провокаторши Маріі Столярової – Ігор Шувалов був видворений українськими прикордонниками за межі Украіни з забороною в’їзду строком на 5 років.

Ігор Шувалов видворений українськими прикордонниками за межі Украіни

Картриджи для Gillette самых популярных бритв

За оперативними даними антиукраїнська діяльність Шувалова І.Ю. використовувалась спецслужбами Російської Федерації в активних заходах впливу по висвітленню спеціально підготовлених та резонансних відомостей через засоби масової інформації, зокрема з висвітлення у ЗМІ репортажів по звинуваченню керівництва нашої країни у військовому захваті влади у 2014 році та спланованої акції «Небесна сотня».

Також зазначений громадянин залучений до широкомасштабної акції щодо зриву євроінтеграційних та сучасних реформ в Україні та бере активну участь у проекті просування Росії, як єдиного нащадка «країни-переможця фашизму у Великій Вітчизняній війні» (а не в Другій світовій) та Росії, як уособлення сучасного антифашизму, провадиться в ідеологічних рамках «Георгіївські стрічки» та «Безсмертний полк».

Боротьба з російською пропагандою в Украіні триває.


P. S. Вперше, за рішенням СБУ під тиском Александра Турчинова і Арсена Авакова видворила І. Шувалова із України 28 березня 2014 року.

Але під зустрічним тиском співвласників телеканалу “Інтер” на тодішнього голову СБУ Валентина Наливайченко, це рішення було відмінено і Шувалов, ще три роки продовжував виконувати завдання російської пропаганди, фактично керуюючи інформаціїним блоком “Інтеру”.

Методи впливу на інформаційни простір Украіни І. Шувалова і його підлеглої провокаторши Марії Столяровой, були викриті і опубликовані фахівцями проекту “Миротворец” влітку 2016 року, після аналізу оприлюднених в мережі Internet данних із електронних скриньок М. Столярової і ії стосунків с І. Шуваловим.

Антон Геращенко

Бессилие: каковы итоги 16-летнего правления Владимира Путина

 

Bellingcat: Кремль «приручает» молодых политиков в ЕС

 

Срочно нужна помощь детям – волонтеры

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
93 queries in 0,917 seconds.