Хто дійсно влаштовує акції проти Порошенка?

453

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Всі вже чули про мітинги біля будинку Порошенка, але хто з вас знає які люди брали в них участь та їх організовували?

Хто дійсно влаштовує акції проти Порошенка?

В незалежності від того хто як ставиться до Петра Порошенка, всім буде цікаво знати, хто ж в річницю Майдана проплачує акції проти своїх політичних опонентів. А варіантів може бути доволі багато. Почнемо з того, що акцій було дві. Явно проплачений контингент обох акцій, у кількості близько сотні тітушок, приїхав централізовано, на автобусах. Ці натовпи тітушок спостерігались перед виїздом на Либідській, Деміївській і Видубичах ще за багато годин до акцій. Це дуже контрастує з автопробігом до Феофанії, який відбувався тим ж часом, де активісти, в тому числі і нашої організації, їхали саме на машинах інших громадян, як колись їздили на машинах Автомайдану. І ніякий «добрий дядько» не проплачував автобуси.

Терористи з росії і їх холуї з Донбасу знущаються над тілом вбитого Героя. Відео 18+

Обидва «протєсти протів Парашенка» нічого не вимагали і ні проти чого не протестували, просто розповідали про те, що в країні все погано і в цьому винен саме Порошенко, який вже давно не є президентом, і це саме перед річницею Майдану. Звичайно ж обрано саме ці дні зовсім не для того, щоб зробити інформаційний шум, який мав би приглушити автопробіг, просто у такої «зайнятої» тітушні саме в ці дні був час. Також на акціях звучали тези, що «Парашенка нє хочєт міру». Така риторика нічого не нагадує? На обидва заходи відбувалося вербування тітушні через інтернет з формулюванням, що проти Пороха, їхати за місто, і про це вже всі знають і це не новина ні для кого, але знаходяться люди, які задаються параноїдальним питанням :»а звідки Порошенко знав, що до нього додому їде тітушня?». Куди ж ще можна їхати з Видубичів проти порошенка за місто, якщо не в Козин, де і знаходиться його будинок?

Хто дійсно влаштовує акції проти Порошенка?

Перший захід відбувся в п’ятницю ввечері, але тітушня наштовхнулась на спротив з боку ветеранів, які приїхали їх качати через явний замовний посил їхніх дій, тому то була суцільна дискредитація і приниження ватної сторони. Але от найсмачніше, через що ви все це читаєте. Рулив там чоловік, який занадто сильно схожий на такого собі в’ячеслава серпокрила. Це член тусовки переселенців з луганщини, які нібито, заявляють про свою проукраїнськість, але в той самий час агітують за вибори в прифронтовій зоні, і саме вони організовували цю акцію.

Тут було відео яке російські фашисти оперативно видалили з YouTube, щоб не палити своїх найманців…

Зверніть увагу на документ в кінці відео, там одна з контактних осіб — греков микола — близький друг і земляк серпокрила, теж з тої ж тусовки переселенців. Він навіть якось сидів на підвалі батальйона Айдар, в якому тоді служили бійці нашої організації. Також греков був мером міста Олександрівка Луганської області в часи януковича. Непевно «проффесор» не розібрався, що робить мером в своєму регіоні патріота України. Коротше кажучи — публіка косить під патріотів, але роблять це так погано, що від них за кілометр смердить під’їздами рускава міра. Облажались вони гарно, як і належить московитам. Незрозуміло тільки те, хто замовив їхні послуги. Бо це може бути і зєля і медведчук, у обох є мотив, але це не важливо, бо обидва — вороги України.

Хто дійсно влаштовує акції проти Порошенка?

Ввечері читайте наш допис про другу акцію, яка відбулася в суботу. Ви будете здивовані не менше.

Невідомий Патріот


На спротив кремлівській пропаганді

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ
:
26 queries in 1,168 seconds.