Головний терорист РФ Шойгу пояснив розміщення військ на кордоні з Україною

396
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Шойгу заявив про необхідність зміцнювати війська Південного військового округу РФ

В Міністерстві оборони Російської Федерації пояснили(?) розміщення військ на кордоні з Україною. Позицію РФ озвучив глава російського військового відомства Сергій Шойгу, повідомляє “ТАСС”.

Головний терорист РФ Шойгу пояснив розміщення військ на кордоні з Україною
“Важливо зазначити, що військово-політична обстановка на Південно-Західному стратегічному напрямку залишається нестабільною. Негативний вплив на неї справляє насамперед ситуація на південному сході України і діяльність міжнародних терористичних організацій та угруповань на території Північного Кавказу”, – сказав Шойгу.

У сил АТО новая важнейшая победа — ВСУ окапываются у границ Донецка

Він також заявив про необхідність зміцнювати війська Південного військового округу РФ зважаючи конфликт на сході України і Північному Кавказі. “У цих умовах необхідно продовжити роботу з удосконалення бойового складу військ округу, набору військовослужбовців за контрактом, оснащення військ новими зразками озброєння та військової техніки, а також розвитку військової інфраструктури”, – додав він.

Бійці АТО продвинулись під Маріуполем, зайняли нові позиції. Уклін вам, воїни!

Крім того, Шойгу зазначив, що в 2016 році бойові можливості округу були збільшені на 10%, зокрема, за рахунок набору контрактників, надходження нових озброєнь і поліпшення системи базування.

Він також зажадав забезпечити безпеку польотів авіації Збройних сил РФ, щоб підвищити мобільність військ і забезпечити надійне прикриття від нападу з повітря. “Для підвищення мобільності військ, поліпшення їх оперативного постачання, прикриття від нападу з повітря і підтримки на полі бою потрібно забезпечити безпеку польотів”, – сказав Шойгу.

Суд ЕС признал поставки оружия РФ в Украину и не отменил санкции против производителя «Буков»

Зазначимо, у Південний військовий округ РФ входять, зокрема, Ростовська область, а також анексований Крим.

Джерело

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
60 queries in 0,904 seconds.