Головне з виступу бункерного шизіка:

686

+++ в карму за репост

Путин лишил себя остатков легитимности - сенат США

– Можливості ЗС РФ збільшуються з кожним днем, цей процес нарощуватиметься;

– Жодних фінансових обмежень для ЗС РФ немає. Країна дає армії “все, що вони попросять”;

– Часткова мобілізація виявила певні проблеми. Необхідно покращити роботу військкоматів;

– Міжконтинентальні ракети «Сармат» будуть поставлені на бойове чергування найближчим часом;

Принят закон что Хуйло не хуйло

– 150 тисяч із 300 тисяч мобілізованих зараз проходять підготовку на полігонах, інша половина – у зоні бойових дій, цього достатньо;

– Проти фашистської росії активно використовується військовий потенціал та можливості практично всіх країн НАТО. Вся інформація про їхні сили та засоби добре відома. Міноборони та Генштабу доручено проаналізувати досвід та тактики НАТО, включити їх у програму підготовки військ та оснащення армії;

– Росія продовжуватиме розвиток ядерної тріади.

Коротко про головне


Путін сьогодні на колегії Міноборони: “Я хочу обратить внимание министра обороны, начальника генерального штаба, всех командиров, которые здесь представлены, у нас нет никаких ограничений по финансированию. Страна, правительство дают всё, что армия просит. Все. Надеюсь, что ответ будет должным образом сформулирован и соответствующие результаты будут достигаться”.
==
Якщо Путін каже, що “жодних обмежень по фінансуванню армії немає” – це варто читати в прямо протилежний спосіб.

Фашист і вбивця Путін оголосив РФ миролюбною

Дохідна частина російського бюджету 2021 року – тобто, ДО САНКЦІЙ – становила $340 мільярдів. Війна коштує Кремлю МІНІМУМ $10 млрд щомісяця. Тобто, на цей момент на напад на Україну витрачено вже десь близько третини доходів бюджету РФ (при тому Шойґу заявив сьогодні, що 27 країн витратили спільно на підтримку України близько $97 млрд за весь час – це дійсно мусить звучати боляче для російської влади).

Отже, якщо враховувати звичайну логіку Кремля, союзникам вдалось на цьому етапі досягти поставленої цілі: виснажити фашистську росію хоча би до стадії, коли їй проблемно забезпечувати армію. Все йде, судячи з реалій, на регулярні масовані обстріли. Чмобіків забезпечують (якщо це можна так назвати) за залишковим принципом.

Путінська РФ це не «спонсор тероризму»…

Отже, варто продовжити роботу на цьому напрямку: виснажити фашистську росію повністю. Щоб вона просто не мала ресурсів для продовження збройної агресії. А тоді пацифікація і демонтаж. І тільки після демонтажу допустимі знов якісь “ніжки Буша” на прокорм того стада.

Голобуцький


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
72 queries in 0,263 seconds.