Герої не вмирають! Сьогодні в Україні День Героїв Небесної Сотні

187

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Герої не вмирають! Сьогодні в Україні День Героїв Небесної Сотні

День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента П. Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача…», яка стала українським народним реквіємом.

Зеленский отомстил военным за свои комплексы неполноценности

105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців — громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Україна заплатила дуже високу ціну за звільнення від промосковської диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Наш харківський волонтер потребує допомоги!

Сьогодні в країні через гібридні кремлівські технології і недолугість мікроросів владу захопили реваншисти з промосковського пулу. Для деяких слуг ворожого народу Небесна сотня не герої, Майдан – не революція, а деякі злочинці режиму Януковича повернулись до України і співпрацюють з режимом ЗЕ. А сам Зеленський зі своїм Кварталом-95 дозволив собі глузувати над Героями про ебонітові палички.


На спротив кремлівській пропаганді

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ

Станьте покровителем!

:
27 queries in 1,011 seconds.